فهرست
خاطره نگاری از دربی(1)/ یک گل با دو گلزن!
خاطره نگاری از دربی(1)/ یک گل با دو گلزن!

خاطره نگاری از دربی(1)/ یک گل با دو گلزن!

آی اسپورت- تنها دقایقی بعد از آن که عادل کلاه کج، روی ریباند پنالتی توپ را به تور دروازه استقلال رساند و کرانچار را در کنار زمین به خوشحالی واداشت یک سانتر و یک ضربه سر، نیمه آبی ورزشگاه را منفجر کرد. از دربی 67 حرف می زنیم، جایی که گل بچه های کرانچار، توسط بچه های مرفاوی پاسخ داده شد تا بهزاد غلامپور از شدت شادی تا آستانه قتل سرمربی تیمش پیش برود! 
 


 
در لحظه به ثمر رسیدن این گل مشخص نبود کدام بازیکن آبی پوش ضربه نهایی را وارد کرده است. در دوگانه کاظمی- مجیدی، بدیهی به نظر می رسید که همه به مجیدی رای بدهند و در آن مقطع حسین کاظمی نیز واکنش خاصی به ثبت گل به نام مجیدی نشان نداد. درست سه سال بعد اما این هافبک در مصاحبه ای مدعی شد گل را خودش به ثمر رسانده است. حسین کاظمی البته سندی برای این ادعا نداشت و استقلالی ها همچنان ترجیح دادند مجیدی را به عنوان گلزن این بازی قبول کنند. او آیکون جذابی برای آبی ها بود و عدد چهارش در دربی‌ها نیز نباید دستخوش تغییر می شدند. 
اگر چه قرمزها گل اول بازی را به ثمر رسانده بودند اما این تساوی آن را زیاد ناراحت نکرد. اینکه کاپیتان تیمت شیث رضایی باشد و گلر آن معمارزاده و در دربی شکست نخوری، خودش یک جور پیروزی به شمار می رود. کدخبر: 9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-29 16:19:29
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵، ۰۰:۵۵
٤ جعلی برای مکنب جعل و فوتوشاپ و زیرآب زنی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر