فهرست
منچستریونایتد 0 - 3 لیورپول؛ مصایب آقای مویس!
منچستریونایتد 0 - 3 لیورپول؛ مصایب آقای مویس!

منچستریونایتد 0 - 3 لیورپول؛ مصایب آقای مویس!

منچستر 0 – 3 لیورپول مصایب مویس!!

لیورپولی موفق شد در الدترافورد منچستر را با گلهای جرارد (دوبار از روی نقطه ی پنالتی) و سوارس شکست دهد.

آی اسپورت- این دیدار از یک نظر برای هر دو طرف مهم بود. اول اینکه لیورپول قصد داشت جایگاهش را در بین چهار تیم اصلی لیگ برتر محکم تر کند و به نبرد برای قهرمانی ادامه دهد. منچستری ها نیز به دنبال حضور در بین چهارتیم برتر لیگ و راهیابی به یکی از لیگ اروپایی بودند. با توجه به باخت چلسی در دیدار با استون ویلا فرصت خوبی برای لیورپول به وجود آمده بود تا فاصله اش با صدر جدول را کم کند. با باختی که یونایتد در این بازی کسب فاصله ی دو تیم به چهارده امتیاز رسید.

در پنج سال گذشته این منچستر بود که آمار خوبی داشت و لیورپول در شش بازی اخرش در این مدت زمان نتوانسته از منچستر در الدترافورد امتیاز بگیرد. استوریج در هفت بازی از هشت بازی اخیرش گل زده است و در این بازی نیز با دادن یک پاس گل از بازیکنان مهم لیورپول بود.

ترکیب دو تیم را می بینیم:

 

در دقیقه ی 33 خطای هند رافائل منجر به اعلام پنالتی برای لیورپول شد و جرارد با شوتی زیبا بازی را 0-1 کرد. با شروع نیمه ی دوم در دقیقه ی 46 این بار نوبت فیل جونز بود که خطای پنالتی انجام دهد و لیورپول دوباره با جرارد به گل رسید. د دقیقه ی 77 باز هم داور برای لیورپول اعلام پنالتی کرد که ویدیچ با گرفتن کارت زرد دوم اخراج شد ولی این بار جرارد توپ را به تیر دروازه زد. در دقایق پایانی نیز گل دوم لیورپول روی همکاری استوریج و سوارس به ثمر رسید.

آمار بازی:

 

بهترین بازیکن میدان:

      
آی اسپورت
2014-03-16 20:26:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر