فهرست
آخرین صحبت‌های برانکو و مظلومی در گفت‌و‌گوی ویژه خبری
آخرین صحبت‌های برانکو و مظلومی در گفت‌و‌گوی ویژه خبری

آخرین صحبت‌های برانکو و مظلومی در گفت‌و‌گوی ویژه خبری

آی اسپورت- گفت‌و‌گوی ویژه خبری امشب شبکه دو سیما به موضوع شهراورد فردا اختصاص داشت. در لحظاتی از بزنامه برانکو ایوانکوویچ و پرویز مظلومی پشت خط برنامه آمدند و آخرین صحبت‌های خود پیش از این دیدار را هم انجام دادند.

برانکو ایوانکوویچ

تیم ما با کیفیت بالا برای بازی آماده شده است.بابک حاتمی و اومانیا را در اختیار نداریم اما سایرین هستند.همه بی صبرانه در انتظار بازی دربی هستیم.منتظریم چون برای هر کسی افتخار بزرگی است در چنین دربی شرکت کند. انتظاری که از بازیکنان دارم این است که یک رضایت مندی برای هواداران به ارمغان بیاورند.در کنار شادابی شان،شوق و اراده و تصمیم شان برای برد را نشان بدهند. اختلاف امتیازات با بالای جدول خیلی کم است. در همه مسابقات تا به حال جدا از نتیجه نشان داده ایم بهترین بوده ایم. بازی های خوب مان امتیاز همراه نداشت. دوست دارم خوب بازی کنیم. این بازی امیدوارم مسابقه فیرپلی سال شود و همه از بازی لذت ببرند و طبیعی است در پایان ما برنده شویم.

پرویز مظلومی
من دنبال لقب نیستم و دنبال موفقیت استقلال هستم.لقب را مردم می سازند. دنبال این هستیم یک بازی تهاجمی خوب انجام بدهیم و سه امتیاز را بگیریم تا صدرنشین بمانیم. رقیب هم تیم خوبی است.دربی یک بازی بین المللی است. هواداران از ما برد می خواهند. باشگاه درباره کرار تصمیماتی خواهد گرفت. اینطور نیست که نان نداشته باشد بخورد. قرار بود طلبش را بعد از دربی بگیرد اما صبر او کم است. نتیجه را نمی شود پیش بینی کرد اما بچه ها انگیزه بالایی دارند. امیدوارم با این انگیزه بالا شاهد یک بازی جوانمردانه و به دور از استرس باشیم.
کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-30 00:43:33
نظر دهید
۱ نظر
-
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۰۱:۱۴
برانکو رو چرا ابی نوشتی؟ درستش کن و قرمزش کن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر