فهرست
موثرترین مردان تیم ملی/ طارمی در صدر
موثرترین مردان تیم ملی/ طارمی در صدر

موثرترین مردان تیم ملی/ طارمی در صدر

آی اسپورت- صعود دومین تیم به جام جهانی روسیه در هفته قبلی قطعی شد و نام این تیم برخلاف سنت رایج، ایران بود. تیمی که همچنان با رکورد خارق العاده اش یعنی بدون گل خورده ادامه می دهد.

تیم کی روش در 8 بازی دور مقدماتی جام جهانی، 8 گل زده یعنی به طور میانگین هر 90 دقیقه یک گل که نمی تواند آمار خوبی باشد وقتی به فهرست مهاجمانش شامل رضا قوچان نژاد، مهدی طارمی، کریم انصاری فرد و سردار آزمون نگاه می کنیم.

موثرترین مردان تیم ملی با تکیه بر آمار گل و پاس گل، مهدی طارمی و سردار آزمون هستند و این می تواند دلیل دیگری باشد بر تصمیم کی روش در 3 بازی اخیرمان در دور برگشت که روی به استفاده از این دو نفر آورده است.

طارمی 3 گل زده و یک پنالتی گرفته است و آزمون 2 گل زده دارد و یک پاس گل. در رتبه بعدی، علیرضا جهانبخش قرار دارد با یک پل و یک پاس گل و سپس نوبت به مردانی می رسد که یا یک گل زده اند یا یک پاس گل داده اند. کریم انصاری فرد هم جزو این دسته است چون پاس گل اول بازی با قطر در دور رفت را مدافع حریف داد نه شماره 10.

 

جدول رده بندی:

1- مهدی طارمی 4 امتیاز (3 گل و یک پنالتی)

2- سردار آزمون 3 امتیاز (2 گل و یک پاس گل)

3- علیرضا جهانبخش 2 امتیاز (یک گل و یک پاس گل)

4- رضا قوچان نژاد و جلال حسینی یک امتیاز (یک گل)

5- آندو تیموریان، مسعود شجاعی، رامین رضاییان و کریم انصاری فرد یک امتیاز (یک پاس گل)

 

 

۶ ۷  
آی اسپورت
2017-06-16 19:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
مهدی ما گل میزنه ...‌‌..‌ ...... .....
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۱۹
خبرهای اقلیت سوز میذاری شیطون
هواداران متوهم تراکتوری!
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۳۶
پس چرا از استقلال کسی نیست تو این جمع؟؟؟؟؟ آهان حواسم نبود یه بازیکن هم نداشتن تو تیم ملی
امیرحسین
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۳۹
از سیو ها و خروج ها و پوشش های عالی بیرو هم نباید گذشت که کارش قابل تقدیره دمش گرم
سیروس
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۷
بابا بیخیال تقدیر. فقط خدا را شکر کن پنگوئن آسیا دیگه نیست که ناز کنه واسه تیم ملی. اگر اون پنگوئن بود و فقط 4 تا بازی گل نخورده بود الان هوادارهاش ادعای پیامبری واسش درآورده بودند.
۷
شش تایی شدن تخصص ماست
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۵۰
واقعا خبر جهت داری بود.
امید ابراهیمی و وریا غفوری موثرترین بودند.
حالا که اینجوری شد خودم میرم فیفا ازتون شکایت میکنم. به آشنام تو فیفا می گم حالتون رو بگیره
کیسه پاره کن
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۵۶
جالبه یه کیسه کشم توی لیست نیست، خخخخخ تیم چهارم پایتخت خوشبختانه هیچ تاثیری توی این دوره نداشته و به همین خاطر خیلی راحت رفتیم بالاخره ۶ تا بازیکن تیم ملی از محبوبترین باشگاه آسیاست و این نتایج عجیب نیست، اگه لج بازی کیروش نبود مسلمان و کمال و محرمی هم باید دعوت میشدن
علیرضا
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۴۳
با این که یک پرسپولیسی شش آتشه هستم، اما جسارتا حالم از این نوع کری خوانی های آبکی به هم می خوره! کری خوانی هایی که بیشتر لج در آر هست. شاید من پرسپولیسی هم جای کی روش بودم با این نوع ادبیات تعداد بازیکنان تیم محبوبم رو هم کم می کردم. آخه چه لج بازی؟ کمال گتوزو که تازه چند روزه از بند مصدومیت رها شده و مسلمان هم فانتزی بازه که به اسلوب کاری کی روش نمی خوره و محرمی هم که وقتی رامین و ماهینی هستند دیگه چه خبره!!!؟؟ آخه هواداری منطقی هم خوب چیزی است هم کیش من... نگذارید با این نوع هواداری هم باشگاه بزرگ پرسپولیس و هم تیم ملی آسیب ببینند.. لطفا لطفا لطفا....با این وجود درود بر تیم ملی ایران و پرسپولیس کبیر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر