فهرست
پرسپولیس جلوی سپاهان مدافع میانی ندارد
پرسپولیس جلوی سپاهان مدافع میانی ندارد

پرسپولیس جلوی سپاهان مدافع میانی ندارد

آی اسپورت  - با اعلام حکم کمیته انضباطی و محرومیت خاطیان دربی سید جلال حسینی بازی مقابل سپاهان را از دست داد.

این اتفاق درحالی افتاده است پرسپولیسی ها برای این بازی محمد انصاری را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارند و کمال کامیابی نیا هم به عنوان هافبک دفاعی یکی از بزرگترین غایب های آنهاست. دست برانکو برای بازی با سپاهان در پوست گردو مانده است و اصلا مشخص نیست که با چه ترکیبی مقابل طلایی پوشان حضور خواهند یافت.

در تکمیل خبر خبرآنلاین به این نکته هم اشاره کنیم که دیگر خبری از اوکراینی های پرسپولیس هم نیست تا حداقل پلی یانسکی در خط دفاعی این تیم به میدان رود

 

۱ ۳  
آی اسپورت
2017-02-14 08:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
red old
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۲۲
از اول فصل دنبال قهرمانی تراکتور هستند، صادقیان داور رو حول داد 3 ماه محروم شد کیانی داور رو حول داده بحث رو کارت زرد و قرمزشه!!!! شبانه برای پرسپولیس و استقلال حکم میدن!!! واقعا همه کور شدن ندیدن کیانی داورو زده!!! آقای فردوسی پور تو هم جراتتو از دست دادی برای اینکه بیننده هات رو از دست ندی در مورد این مسئله هیچی نگفتی! واقعا متاسفم.
۱ ۱
لنگی
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۲۳
جک روز رو هم شنیدیم :))))))))))) مرسی یه دل سیر خندیدم دست پیش می گیرن پس نیفتن این لنگا :)))))) خدایا با کیا شدیم 80میلیون؟!
قبل بازی تراکتورو داغون می کنن با 10تا بازیکن محروم می فرستن جلو لنگ تو بازیا کلا داورا طرفدارشونن!! تست دوپینگشون رو از تماشاگرا می گیرن!! بعد میان می گن دنبال قهرمانی تراکتورن :)))))
تو آسیا معلوم می شه چند مرده حلاجین دوپینگیای لابیگر عابدینی
۱
a
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۲۶
ااااااااا... یاد یه تیم افتادم که جلوشون بازی کرد بدون 10تا بازیکن اصلی!!! ببینیم بدون 3تا بازیکن داور میاد کمکشون یا مستقیمن خود عابدینی میاد!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر