فهرست
رودی گارسیا : رم تغییری نخواهد کرد
رودی گارسیا : رم تغییری نخواهد کرد

رودی گارسیا : رم تغییری نخواهد کرد

آی اسپورت - جالوروسی با شکست مقابل ناپولی نه تنها قهرمانی را در فاصله ی بسیار بعیدی از خودش می بیند، بلکه اکنون کسب رتبه ی دوم نیز برایشان آسان نخواهد بود.

رودی گارسیا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی مقابل اودینزه شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد: " هدف ما همیشه پیروزی در همه ی بازی ها است. این هدف اکنون نیز تغییر نکرده است. ما واقعا تشنه ی کسب پیروزی هستیم.


ما این بار در المپیکوی واقعی بازی خواهمیم کرد و همه ی هوادارانمان را در نقاط گوناگون ورزشگاه همراه خود خواهیم داشت و این نکته ای امیدوار کننده است. محرومیت هواداران به هیچ عنوان برای ما خوشایند نیست و کار را برای ما سخت می کند.

بازگشت توتی برای من خوشحال کننده است. اکنون مهره های تهاجمی بیشتری را در اختیار دارم."
 
کوین استروتمن تا انتهای فصل قادر به بازی نخواهد بود و جام جهانی را نیز از دست داده است: " برای اینکه فصل موفقیت آمیزی را داشته باشید باید کمی خوش شانس باشید تا بازیکنانتان بیش از حد مصدوم نشوند. اما گویا ما خوش شانس نیستیم. تعداد کمی از مصدومیت های بازیکنان من به علت مشکلات عضلانی در تمرینات است و این نشان می دهد که تمرینات ما مشکلی ندارد. ما نمی توانیم پیرامون مصدومیت های در جریان بازی کاری کنیم.


نگاه ما باید رو به جلو باشد و همچنان انگیزه و عطش خود را حفظ کنیم. ما تنها 2 بار در این فصل شکست خورده ایم آن هم در برابر یووه و ناپولی در بیرون از خانه. به راستی آیا این شرم اور است؟!

ما تمام تلاشمان را تا پایان فصل به عشق کوین استروتمن خواهیم کرد. می خواهیم به او وعده ی بازی در لیگ قهرمانان در فصل بعد را بدهیم. او لیاقت این افتخار را دارد."


گارسیا همچنین پیرامون تمدید قرار دادش با رم گفت:" فعلا زمان مناسبی برای صحبت پیرامون این مساله نیست. فصل هنوز به پایان نرسیده است. در انتهای فصل وقت بسیار بیشتری برای صحبت پیرامون این چنین مسائل خواهیم داشت."

     
آی اسپورت
2014-03-16 18:07:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر