فهرست
شما بنویسید؛ آیا ترکی به پرسپولیس کمک کرد؟
شما بنویسید؛ آیا ترکی به پرسپولیس کمک کرد؟

شما بنویسید؛ آیا ترکی به پرسپولیس کمک کرد؟

آی اسپورت- اعلام 4 دقیقه وقت تلف‌شده برای دربی و بعد از آن ادامه بازی تا دقیقه 96 اعتراض شدید هواداران استقلال را به دنبال داشت.
محسن ترکی به خاطر مصدومیت رحمتی یکی دو دقیقه به وقت تلف‌شده بازی اضافه کرد و استقلال در همان زمان گل تساوی را خورد. ایا به عقیده شما وقت تلف‌شده بیش از زمان واقعی بود. آیا محسن ترکی در نتیجه بازی نقش داشت؟
شما بنویسید؛ به عقیده شما ترکی پرسپولیس را از شکست نجات داد؟

کد: 9411
  ۱۵  
آی اسپورت
2015-10-30 18:23:18
نظر دهید
۱۵ نظر
-
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۲۶
ترکی به پرسپولیس کمک کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بغلشون کرد. نجاتشون داد. کم مونده بود براشون گل بزنه
وحید
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۲۶
نه؛ چون زمانی که بازیکنای برسپولیس میخواستن بهش پاس بدن تا گل بزنه، به علت رنگ متفاوت لباسش دچار اشتباه میشدن و این عین نامردی بود. قرار این نبود
نامردی کرد که لباس تیمشون رو نپوشید
-
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۲۸
آره اگه پنالتی های پرسپولیس رو می گرفت ممکن بود خراب شه و روحیه تیم پایین بیاد واسه همین نگرفت.
سعید
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۳۱
استقلالیم،ولی خدایی پرسپولیس حقش باخت نبود،
دو کلمه حرف حساب
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۳۳
این چه سوال مسخره ایه؟؟ مگه به حرف منو شماست؟ هوادار کری میخونه! استقلالی ها میگن آره پرسپولیسی ها میگن نه! ولی الان دو تا کارشناس فوتبال و داوری گفتند کاملا درست بود. بابت مصدومیت رحتمی یک دقیقه از وقتهای اضافه تلف شد!
Reza.shz
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۴۷
Vaghean baraye siteton moteasefam, tabloe daryd misuzid
-
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۰۵
ترکی برای لنگ همه کار کرد
سرخ کبیر
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۲۶
بیشتر به نفع استقلال گرفت. اونجام مهدی رحمتی خودش وقت تلف کرد باعث شد اضافه بگیره. تکلی که رو پای مسلمان شد، باید بازیکن اس اسو اخراج میکرد، یا هند حنیف، و....
یه حقیقت از سپاهانی
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۵۶
ترکی سابقه داشت همون کاری که با ما سپاهانی ها کرد عینا با استقلال کرد .6دقیقه وقت برا ما گرفت تا 4پلیس گل بزنه و همین کار هم با استقلالی ها کرد .ترکی فقط لباسش با گرمزها فرق میکرد که ای کاش لباسشم گرمز بود.
آبی آبی آبی آبی
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۵۹
بازیکن 4پلیس روی رحمتی خظا کرد رحمتی که خودشون الکی ننداخت روی زمین .بخدا اگه گل نمیشد 6دقیقه که چه عرض کنم 10 دقیقه دیگه هم میگرفت تا لنگیا گل بزنن .برن دعاشو بجون داور بکنن که مساوی کردن
مشروح
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۰۰
فیلم بازی رو ضبط کردم رحمتی یک دقیقه و 40 ثانیه روی زمین بود و پرسپولیس دقیقه 95:04 گل رو زد یعنی بعد گل پرسپولیس هنوز 30 ثانبه به پایان بازی مونده بود.
پر افتخار ترین تیم ایران اس اس
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۰۱
مساوی با تاج اسیا ..........حسرت لنگگ پلیسیا با کمگ داور
اس اس بد شانس
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۳۲
آقای ترکی امروز بسیار هوشمندانه به نفع پرسپولیسیا قضاوت کرد...در قسمتهایی از بازی جاهایی که زیاد مهم نبود به نفع استقلال گرفت که بگه به نفع آبی ها هم گرفته....من از وقتی شنیدم که ترکی داور بازی هست منتظر این اتفاقات بودم....در جایی که رحمتی افتاد خطای بازیکن قرمز بود،..از این جور مصدومیتها در بازیهای مختلف بر ضد استقلال هم پیش اومده،اما همین آقای ترکی دقیقا بدون احتساب سوت رو زده....شک نکنید که این آقا پرسپولیسیه
امین یاراحمدی
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۲۲:۰۰
ترکی قضاوت خوبی کرد...دربی های قبلی رو هم چندان بد قضاوت نکرده بود؛اما همه ی این سالها که ردبی با داور ایرانی برگزار میشه؛یک اتهام رو روی پیشونیش می دید؛ترکی ، استقلالیست.

با توجه به تعداد هواداران پرسپولیس؛حمایت های زیاد و عجیب و غریب رسانه ای از این تیم؛ و شخصیت های رسانه ای پرنفوذی مثل عادل فردوسی پور که بیشتر تمایل به پرسپولیس داره،حداقل در زمان حضور مربیان خارجی، فشار زیادی به ترکی وارد می شد و شاید توی لحظاات پایانی دربی هشتاد و یکم ، وقتی توپ میانه ی زمین بود و 50 ثانیه هم از پایان وقت های اضافه گذشته بود؛ ترکی توی ذهنش ،این فشارها رو مرور می کرد...به حملات مربی و بازیکن و هوادار پرسپولیس به خودش فکر می کرد... به اتهام های همیشگی که این بار با شکست پرسپولیس؛احتمالا بیشتر و پررنگ تر هم می شدند.

ترکی ترسید و تصمیم خودش رو گرفت.اجازه داد بازی ادامه پیدا کنه تا شاید اتفاقی بیفته...کسی نمی دونه ولی احتمالا اگر حاج محمدی لیز نمی خورد و اون توپ رو از روی خط دروازه دفع می کرد؛ترکی باز هم بازی رو ادامه میداد.توجیه خوبی هم داشت که رحمتی زمین خورده و می دونستاین بار، پشتیبانی خوبی هم داره؛چون این بار نه عادل فردوسی پور ،نه رسانه های بی طرف که مشخصا تم قرمز دارند،راضی هستن و چی بهتر از رضایت صاحب خبر.


ترکی گناه ثابت نشده ی خودش رو پاک کرد.حالا دیگه از طرف پرسپولیسیها،که حضورشون حداقل در فضاهای مجازی خیلی بیشتر از استقلالیهاست،کنایه و تهمت و توهینی نمی شنوه.استقلالی ها هم توان این رو ندارند که جو رو به نفع خودشون بکنن.

خیالت راحت محسن خان ترکی.از همین حالا قضاوتت بهترین قضاوت تاریخ خونده شده و تعریف های پرطمطراق از شیوه ی مدیریت زمانت هنوز ادامه داره.

فقط نکته ای که باید یادت بمونه،اینه که راضی کردن پرسپولیسیها،به این سادگی ها هم نیست.از حالا تا همیشه باید عدالت رو زیر سوال ببری تا لبخندشون رو مهمون بشی؛وگرنه آش همون آش و کاسه همون کاسه است.
مجتبی
شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴، ۱۱:۱۶
در انتهای بازی، روی ضد حمله استقلال، مدافع پرسپولیس تعادلش رو از دست داد که باعث شد جابر انصای متعاقباً زمین بخوره. حداقل کاری که داور باید انجام میداد اعلام خطا به نفع استقلال بود که کاملاً جریان بازی رو عوض میکرد؛ اما انجام نشد و همون توپ در برگشت منجر به گل پرسپولیس شد. این کمک واضح ترکی به پرسپولیس بود.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر