فهرست
نفر به نفر با استقلال: سید دست‌طلا، جابر سر طلا و دیگر رفقا!
نفر به نفر با استقلال: سید دست‌طلا، جابر سر طلا و دیگر رفقا!

نفر به نفر با استقلال: سید دست‌طلا، جابر سر طلا و دیگر رفقا!

آی‌اسپورت- چهره به چهره با عملکرد بازیکنان استقلال در دربی همراه باشید. بازیکنایی که در دفاع خوب و در حمله ضعیف بودند. در پرانتر هم نمره بازیکنان را مشاهده می‌کنید. فقط جای مظلومی در امتیاز‌دهی خالی است. مربی‌ای ترسو که مقابل بازی جسورانه پرسپولیس روی به دفاع مطلق آورد.
*امتیازات از یک تا عدد ده می‌باشند. 
 
مهدی رحمتی (9)
در همان ابتدای بازی نشان داد که نتیجه با دست‌های او تعیین می‌شود. دو فوق واکنش عالی مقابل ضربه‌های عالیشاه و نوراللهی در نیمه نخست. در نیمه دوم باز هم روی زمین عالی بود و فریاد پرسپولیسی‌ها را در آورد. هر چند که معضل دروازه‌بانی سید باعث دلنگرانی آبی‌ها شده بود و همچنان روی خروج‌ها نامطمئن بود. نباید از تاخیرش در بازی ها غافل شد. وقت اضافه‌ای که منجر به گل پرسپولیس هم شد.
 
میلاد فخرالدینی (5.5)
میلاد یک بازی کاملا معمولی را پشت سر گذاشت. از آنجایی که استقلال میل به گل زدن نداشت، فخرالدینی هم در بازی گم شده بود. دفاع راست استقلال در چند صحنه از سرعتش استفاده کرد ولی موقع ارسال‌های هوایی پرسپولیس، او روی زمین قدم می‌زد.
 
هریک مگویان (8.5)
مدافع ارمنی استقلال بهترین بازیکنی دفاعی تیم هم بود. مگویان روی توپ‌های هوایی عقب‌تر از حنیف قرار می‌گرفت تا فضای پشت دفاع را پوشش دهد. روی توپ‌های زمینی هم جلوتر از سایر مدافعان استقلال با بازیکن صاحب توپ درگیر می‌شد. مگویان بعد از به دست آوردن توپ هم برای حمله برنامه داشت.
 
حنیف عمران‌زاده (7)
یکی از بهترین حنیف‌های تاریخ لیگ برتر را تماشا کردیم. شماره پنج استقلال روی توپ‌های هوایی عملکردی تماشایی داشت و بلااستثنا ضربات سر محوطه نزدیکش را می‌زد. روی زمین هم خیلی زودتر از این که حریف به فکر موقعیت گل بیافتاد، بازیکن صاحب توپر ا متوقف می‌کرد.
 
میثم مجیدی (5.5)
مجیدی نشان داد هنوز تجربه بازی‌های بزرگ را ندارد. میثم روی سانترها ضعیف بود، در جایگیری‌اش مقابل رضاییان هم ناکام بود، سانترهایش بی‌هدف‌تر از همیشه بود. او سرانجام سوشا را هم مانند ننزیچ با خطایی عجیب متوقف کرد و کارت زرد گرفت.
 
روزبه چشمی (6.5)
روزبه همان چشمیِ همیشه بود. هر چند که هنوز به سطح فصل قبلش نرسیده ولی در استقلال هم با چشمانی باز و مفید بازی می‌کند. روزبه با هوش بالایش توپ‌های جلوتر از مدافعان را دور می‌کند.
 
امید ابراهیمی (6.5)
ابراهیمی دربی را با یک دایو عجیب استارت زد. امید با حضور چشمی کمی عقب‌تر از خوش، خیالش بابت حضور در حملات راحت است. ولی به خاطر بازیِ تدافعی استقلال در این دیدار، امید باز هم مجبور بود یک خط عقب‌تر بازی کند و موفق به حرکت خاصی نشد.
 
خسرو حیدری (7)
مصدومیت کهنه در ساق‌ پاهای خسرو نمایان بود. حیدری چند کرنر و ضربه ایستگاهی پیاپی را بدون برنامه به حریف تقدیم کرد. در جریان بازی هم سانترهایش نگرفت. اما روی صحنه گلد استقلال نشان داد در بدترین شرایط هم می‌تواند سانتری خط کشی شده ارسال کند.
 
یعقوب کریمی (5)
نمایش ضعیفِ کریمی هم تقصیر استقلال بود و هم خودش مقصر است. استقلال به خاطر حضور پرتجمع بازیکنانش در خط دفاعی، عملا فرصت خودنمایی را از بازیکنان تکنیکی‌اش گرفته بود. یعقوب هم باز بیشتر به فکر حرکات انفرادی و دریبل بود تا فوتبالی زیبا.
 
جابر انصاری (8)
جابر نیمه اول را خوب شروع نکرده بود. انصاری حتی روی استپ توپ‌ها هم مطمئن نشان نداد و چند توپ پیاپی را از دست داد. اما انصاری در دومین هفته متوالی موفق شد روی ضربه سر گل بزند. ضربه‌ای که نشان داد روی آن تبحر خاصی دارد. انصاری در ادامه باز هم خوب نبود. به خصوص روی ضد حملات که حوزه تخصصی خودش است.
 
سجاد شهباززاده (6)
سجاد هم مگر در بازی بود؟ ما که ندیدیم!
 
محمدرضا خرسندنیا (5.5)
هافبک دفاعی استقلال از زمان استقرارش در خط هافبک، بازی خوبی را به نمایش گذاشت. خرسندنیا در اوایل بازی همه توپ‌ها را بدون برنامه دفع می‌کرد ولی در ادامه با پاسکاری‌هایش با بازی استقلال ریتم هم داد.
 
امین حاج‌محمدی (5)
امین به خاطر قد بلند و توانایی دفاعی‌اش وارد زمین شد. حاج‌محمدی اما نه روی زمین موفق بود و نه روی هوا. دفاع جلو زن استقلال در این دیدار کنار خرسندنیا قرار گرفت و فقط خطا کرد.
 
محسن کریمی (5)
پدیده این فصل استقلال باز هم در جریان بازی نبود. حملات پر دامنه پرسپولیسی‌ها و چشمان بسته بازیکنان استقلال در حمله، کریمی را از جریان بازی خارج کرد.

کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-10-30 18:58:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر