فهرست
نفر به نفر با پرسپولسی‌ها در دربی/ آن‌ها ناامید نشدند
نفر به نفر با پرسپولسی‌ها در دربی/ آن‌ها ناامید نشدند

نفر به نفر با پرسپولسی‌ها در دربی/ آن‌ها ناامید نشدند

 آی اسپورت- دو موقعیت گل جدی و صفر گل، حاصل نمایش خوب سرخپوشان در نیمه اول بازی بود. نمایشی که در نیمه دوم نیز تکرار شد و تعویض های تدافعی مربی حریف نیز به آن کمک کرد. به نظر می رسید پرسپولیس بعد از 4 سال بالاخره در دربی شکست خواهد خورد اما آن ها ناامید نشدند و گل مساوی را وارد دروازه حریف کردند. در نبرد امروز، هیچ بازیکنی از پرسپولیس اخطار نگرفت. سوشا مکانی(6.5)
قبل از دریافت گل با ضربه سر خوب جابر انصاری، با تهدید خاصی روبرو نشده بود اما گل خوردن از مهاجم نه چندان بلندقامت حریف با ضربه سر، یک نقطه منفی در کارنامه امروز گلر سرخپوش زمین مسابقه محسوب می شد. سوشا روی خروج های اشتباه چندانی نداشت و مثل همیشه شروع های مجدد ایده آلی را به زمین رقیب فرستاد. او در لحظات پایانی نیز در سرعت بخشیدن به بازی موثر بود و در جریان بازی نیز با یک واکنش خوب، ضربه ایستگاهی امید ابراهیمی را دور کرد. 
رامین رضاییان(7.5)
سانترهای او در پرسپولیس هنوز به خوبی سانترهایش در لباس تیم ملی و یا راه آهن نشده اند. رامین، نفوذی ترین دفاع راست لیگ برتر است و امروز نیز بارها در نزدیکی محوطه جریمه آبی ها دیده شد. او در دقایق ابتدایی قصد داشت از حریف پنالتی بگیرد اما شیرجه ای زد که ممکن بود یک اخطار را نیز برایش به همراه داشته باشد. تحرک رضاییان نقطه قوت او بوده اما پاس های اشتباه و همچنین اصرار روی نواختن شوت های بد، عیار درخشش مرد موثر گل مساوی را کاهش دادند.
 رضا نورمحمدی(6)
در کنار بنگر به یک اندازه روی دریافت گل تیمش مقصر بود. رضا در نیمه اول هم روی بازی هوایی و هم در قطع توپ های زمینی موفق عمل کرد ام در نیمه دوم عملکرد چندان قابل قبولی نداشت. کاپیتان امروز سرخ ها، اصرار داشت به هنگام نواخته شدن ایستگاهی ها به دروازه حریف نزدیک شود اما هر دو ضربه سر او اختلاف زیادی با دروازه رحمتی داشتند. 
محسن بنگر(6.5)
وقتی در 15 دقیقه ابتدایی دو فرصت خوب ضدحمله را از حریف گرفت، نشان داد در شرایط بدی به سر نمی برد. مسن ترین مرد میدان دربی، در نیمه اول بی اشتباه بود اما یک بار جا ماندن او روی بازی هوایی کافی بود تا دروازه پرسپولیس باز شود. برگ برنده محسن در بازی امروز، حضور فعال او در حملات تیم بود که روی گل نیز اثر گذاشت. با این وجود او یک موقعیت خوب گلزنی را نیز خراب کرد.
 محمد انصاری(7)
در نیمه دوم بالاخره مغلوب خسرو حیدری شد و به سادگی اجازه سانتر کردن را به این بازیکن داد تا گل استقلال به ثمر برسد. بازی انصاری درست از این لحظه متحول شد. او در توپ گیری و به جریان انداختن توپ در بین پرسپولیسی ها بی نقص بود. پدیده این فصل تیم برانکو، یکی از بهترین های تیمش در دربی بود. بازیکنی با دفع توپ های متعدد و اشتباه بسیار کم در پاسکاری که چند بار تا میانه های زمین حریف هم با توپ جلو رفت.
 احمد نوراللهی(6)
یکی از خوب های نیمه اول پرسپولیس بود اما با احمد نوراللهی همیشگی فاصله داشت. ظاهرا او با درد بازی می کرد و به همین خاطر برانکو در دقیقه 50 تصمیم به تعویض این بازیکن گرفت. تصویر بر جای مانده از احمد در بازی امروز جدا از چندبار حمل توپ خود او، بدون تردید موقعیتی بود که این بازیکن با یک ضربه ناامیدکننده و آرام تقدیم سیدمهدی رحمتی کرد.
 


کمال کامیابی نیا (8)
در 45 دقیقه اول مسابقه، با اختلاف از همه بازی های دیگرش در طول فصل بهتر بود. کمال به سد محکمی در مقابل خط دفاعی تیمش تبدیل شد تا استقلالی ها، در دقایق ابتدایی بای فرصت های خوب ضدحمله را از دست بدهند. کامیابی نیا با هفت توپ گیری موفق در نیمه اول، بهترین بازیکن این نیمه بود اما بازی تدفعی حریف در نیمه دوم، سبک بازی او را نیز تغییر داد. کامیابی نیا شاید کم اشتباه ترین بازیکن خط هافبک پرسپولیس در دربی بود. بازیکنی کاملا در خدمت تیم و بدون اضافه کاری. 
فرشاد احمدزاده(5.5)
اگر خطا گرفتن از بازیکن های رقیب وظیفه ای بود که برانکو از او در این مسابقه می خواست، عملکرد فرشاد خوب به نظر می رسید اما واضح است که سرمربی تیم انتظارات بیشتری از احمدزاده داشت و بر خلاف دو بازی قبل، ای نینیوی ترکیب پرسپولیس موفق نشد این انتظارها را برآورده کند. فرشاد به جز پاس های عرضی سالم و خطا گرفت، فاکتور مثبت دیگری در بازی امروز نداشت و ابدا نمی توانست از بازیکنان مستقیمش عبور کند.
 محسن مسلمان(6.5)
وقتی نیمه اول به پایان رسید، خیلی ها تصور می کردند برانکو از اعتماد به محسن پشیمان می شود اما این اتفاق رخ نداد. محسن در زمین باقی ماند و تغییر پست داد. او در نیمه اول هافبک راست غیرنفوذی تیمش بود اما در نیمه دوم کمی آزادتر شد و همه ارسال های خطرناک پرسپولیس روی دروازه را نیز انجام داد. حفظ توپ و تغییر منطقه بازی، ویژگی های خوب محسن در بازی امروز بودند. او البته هنوز هم با بهترین فرم فاصله زیادی دارد.
  
امید عالیشاه(5)
مثل همیشه مشغول خراب کردن موقعیت های گلزنی بود اما برعکس همیشه، در کناره های زمین و برای موقعیت سازی هیچ کمکی به تیمش نمی کرد. او ایده آل ترین فرصت گلزنی نیمه نخست را به سادگی به دست های رحمتی کوبید و در نیمه دوم نیز یک بار با ضربه سر شانس گلزنی را از دست داد. وقتی قرار شد امید جایش را به علیپور بدهد، تنه فرد متعجب استادیوم خود او بود!
 طارمی(6.5)
برای آگاه شدن از میزان آمادگی طارمی در بازی امروز، کافی ست به صحنه به ثمر رسیدن گل مساوی برگردیم. او توپ را در موقعیت مناسبی به دست آورد و خوب چرخید اما ضربه اش هرگز قدرت لازم را نداشت. مهدی امروز طارمی همیشگی نبود. او به جز یک فرار خوب در نیمه اول و چند بار کمک به دفاع، کار خاص دیگری انجام نداد اما حضورش در زمین، برای درگیر کردن مدفعان حریف مهم به نظر می رسید. 
جری ریکاردو بنگستون(7)
خوش شانس ترین بازیکن زمین مهاجم هندوراسی پرسپولیس بود. قرمزها 90 دقیقه فشار آورده بودند و بدشانسی موقعیت ها را از دست داده بودند اما جری بدون آنکه کار ویژه ای انجام بدهد، در زمان درست در مکان درست قرار گرفت وتوپ بعد از برخورد به او به تور دروازه استقلال رسید. در جای درست ایستادن، امتیاز بزرگ بازیکنی بود که در بازی امروز پاس های سالم زیادی دارد.علی علیپور(6.5)
برانکو هنوز هم به عنوان بازیکن ثابت به او اعتقاد ندارد. علیپور امروز 17 دقیقه در زمین قرار گرفت و طبق معمول، ظرفیت تهاجمی تیم را با تحرک خوب ش زیاد کرد. علی یک ضربه برگردان را در کناره های خط زد که می توانست موقعیت خوبی برای تیم باشد اما داور به اشتباه صحنه را اوت اعلام کرد. علیپور به نسبت زمان بازی کردن، تعویض خوب برانکو برای بازی امروز بود.
 
  ۵  
آی اسپورت
2015-10-30 18:47:37
نظر دهید
۵ نظر
-
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۵۵
یه سلام بکنیم به اون استقلالی که داشت میرفت بیرون برای خوشحالی
.
.
.
.
.
.
.
.
. سلام ضایع
-
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۱۷
نمره دهی تون مسخرست مسلمان فوق العاده بود احمد زادم عالی بود بعدش بنگسون توپ به پاش نخور اصلا بهش هفت دادید
-
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۱۴
عجب تیمیه این پرسپولیس خسته نباشین تنها نقطه ضعف نورمحمدی و احمد زاده هستن
لنگیا هیس
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۴۴
اونی که نوشته استقلالیا رفتن واسه خوشحالی،بره دقیقه ۹۶بعد از گل رو نگاه کنه که چطور بعد از گل شانسکیتون عین قوم تاتار تو زمین هجوم برده بودین....برین خوشخالی کنین که حسابی حق دارین....راستی شمایی که میگفتین تیمتون ۱۰ نفره میبره،چرا امروز با اونکه ۱۲ نفر بودین بازم شانس یارتون بود...
-
شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴، ۰۱:۳۳
کیسه ها فیسسسسسس! شش تایی ها گریه نمیکنند! برید خدا رو شکر کنید باید 4 تا میخوردید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر