فهرست
روز پرماجرای رحمتی/ این چه وقت زمین خوردن بود؟
روز پرماجرای رحمتی/ این چه وقت زمین خوردن بود؟

روز پرماجرای رحمتی/ این چه وقت زمین خوردن بود؟

آی اسپورت-  شاید فقطِ خود رحمتی بود که توی صحنه تک به تک با عالیشاه، می توانست تمرکزش را تا لحظه آخر حفظ کند و با همان طمانینه همیشگی، دست هایش را به مسیر توپ برساند و جلوی گل شدنش را بگیرد. سید، دقایقی بود شوت کم رمق نوراللهی را نیز خوب گرفت اما این تازه ابتدای فشار بر روی این در این بازی بود. 


بین دو نیمه، درخشش رحمتی دستاویزی بود که گزارشگران بازنشسته صداوسیما را به انتقاد از کی روش وا دارد. آن ها معتقد بودند سرمربی پرتغالی باید چشم هایش را به روی ستاره استقلال باز کند. چشم هایی که در نیمه دوم به تماشای تزلزل رحمتی نشستند. سید بارها روی سانترهای حریف تصمیم های اشتباه گرفت و دروازه تیمش را در معرض خطر قرار داد اما با چند واکنش عالی، خودش را در قامت یکی از بهترین بازیکن تیمش حفظ کرده بود تا اینکه ناخواسته، عامل عوض شدن جریان بازی شد. رحمتی در شروع وقت های تلف شده، خودش را به خاطر یک برخورد ساده یک دقیقه و نیم روی زمین انداخت. او تمرکز پرسپولیسی ها را بیشتر کرد و موجب شد فشار روانی روی مدافعان تیمش، یک دقیقه تمدید شود. استقلال درست توی لحظاتی گل خورد که اگر اتلاف وقت رحمتی نبود، هیچوقت شکل نمی گرفتند. او درست در پایان یک روز خوب، تبدیل به آغاز کننده روند گلزنی پرسپولیس شد تا خاطره خوبی از دربی نداشته باشد. از مسابقه ای که مساوی شده اما بازگشتی را برای پرسپولیس رقم زده که دستکمی از پیروزی ندارد. بازگشت به کمک اصرار سید به روی زمین ماندن. 
کدخبر:9405
  ۴  
آی اسپورت
2015-10-30 20:06:38
نظر دهید

۴ نظر
-
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۳۲
نمایش خاکستری؟؟؟؟؟؟ به قول یه بابایی ، شما آب رو بریز اونجا که سوخته
-
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۴۷
گل بدی خورد رحمتی . 100 درصد مقصر بود
-
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۲۲:۲۴
کدوم بازی رو دیدی که میگی یک دقیقه و نیم وقت تلفکرد, احتمالا شما و اقای ترکی یک بازی دیگه رو دیدید
یوسف
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۲۳:۰۴
وقتی خودشو اداخته بود زمین به حامد لک فکر کردم که پارسال تو تبریز جلوی همین استقلال افتاد زمین تا دقیایق آخر استقلال گل مساوی رو بزنه! اما واقعا فکر نمی کردم این اتفاق امروزم بیفته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر