فهرست
برانکو: بزرگترین دربی آسیا بود / بچه‌ها متشکرم!
برانکو: بزرگترین دربی آسیا بود / بچه‌ها متشکرم!

برانکو: بزرگترین دربی آسیا بود / بچه‌ها متشکرم!

آی‌اسپورت- صحبت‌های برانکو ایوانکویچ را پس از تساوی در دربی می‌خوانید.

*فکر می کنم همه شما با نظر من موافقید که یک بازی بسیار زیبا و دیدنی را از سوی هر دو تیم شاهد بودیم، خوشحالم از اینکه صد هزار تماشاگر برای دیدن این بازی به ورزشگاه آزادی آمدند و آنهایی هم که از طریق تلویزیون بازی را دیدند، لذت فراوان برده‌اند. این بازی یک بار دیگر نشان داد بی‌دلیل نیست که دربی ایران بزرگترین دربی در آسیا است، هر دو تیم مردانه تا آخر بازی برای بردن جنگیدند و واقعا می‌توان گفت ما استحقاق باخت را در این دیدار نداشتیم.
* گلی که در ثانیه‌های پایانی بازی به ثمر رساندیم، نتیجه زحمت بازیکنان من بود که از جان خود مایه گذاشتند به همین دلیل من به بازیکنانم به دلیل این گل و بازی خوبی که انجام دادند، تبریک می‌گویم.
* ما موقعیت های خوبی از دست دادیم، در حین بازی‌های بزرگ غیرمنطقی است که 5 یا 6 موقعیت صد درصد گل داشته باشید، در چنین بازی‌هایی حتی باید از شانس‌های نصفه و نیمه نیز استفاده کرد، ما باید شانس‌های خود را در این دیدار تبدیل به گل می‌کردیم. دیدید که استقلالی‌ها فقط با یک شانسی که داشتند به گل رسیدند، اگر بازیکنان آن جوری که در تمرینات کار می‌کردیم، عمل می‌کردند به سادگی می‌توانستیم جلوی گل استقلالی‌ها را بگیریم، مطمئنا باید همچنان به تلاش خود ادامه دهیم و روی ضربات آخر بیشتر کار کنیم.
* بازیکنان ما جوان‌هایی هستند که استعداد زیادی دارند و این استعدادشان را نشان داده‌اند، امروز هم بازیکنان‌مان روز خوب‌شان را پشت سرگذاشتند و در حال حاضر نیز روز به روز بهتر و بهتر می‌شوند، حالا هر وقت زمان نقل و انتقالات و نیم فصل رسید، تصمیم می‌گیریم که بازیکن جذب کنیم یا نه.
* این بازی مهم است و احساسات و هیجان من هم در بازی زیاد است، حساسیت این بازی هم بسیار بالا بود و هر کدام از ما در چنین موقعیت‌هایی رفتارهای مختلفی از خودمان نشان می‌دهیم، هر بازی هم مسئله خاص خودش را دارد.
* فشار زیادی روی هافبک‌های ما وجود داشت و نوراللهی هم مصدوم شد، او باید بین دو نیمه تعویض می‌شد اما ما یک مقدار صبر کردیم تا برنامه‌های‌مان را دنبال کنیم. درمجموع نوراللهی مصدوم بود و ما نتیجه را هم واگذار کرده بودیم به همین دلیل بنسون را به جای مهاجم به جای این بازیکن به میدان فرستادیم. عالیشاه هم پس از اینکه تمام توانش را گذاشت کمی عقب کشیده بود اما همچنان وظایف تهاجمی را برعهده داشت. این جزئیاتی بود که مقابل ما قرار داشت و در هر بازی با توجه به این جزئیات هوشیارانه برنامه‌های‌مان را اجرا می‌کنیم، ضمن اینکه بدون ریسک هم نمی‌توان نتیجه گرفت.
*خوشبختی من این است که در این فصل بازیکنان خوبی را در اختیار دارم، اشکال انصاری این بود که دیر به ما ملحق شد و به عنوان یک بازیکن تستی به تمرینات آمد و بعد از آنکه ما پتانسیل و کیفیتش را دیدیم با او قرارداد امضا کردیم. در تمام بازی‌هایی که برای پرسپولیس به میدان رفته خوب بوده و از این قضیه خوشحالم و مطمئنم با بازگشت حاتمی و حیدریه که روز به روز بهتر می‌شوند در سمت چپ امکانات و گزینه‌های بیشتری داریم که کارمان راحت‌تر می‌شود.
* قبل از هر چیز باید بگویم که 4 دقیقه وقت اضافه حداقل زمانی بود که داور می‌توانست برای بازی بگیرد. طبق مقررات هر تعویض 30 ثانیه وقت را تلف می‌کند و در این بین مهدی رحمتی هم روی زمین افتاده بود که داور هم 2 دقیقه وقت اضافه دیگر را لحاظ کرد که مجموعا 6 دقیقه وقت اضافه لحاظ شد.

کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-30 19:05:27
نظر دهید
۱ نظر
سرخ کبی
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۲۷
مرسی برانکو. دوستت داریم. میریم برای قهرمانی توو هر دو جام
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر