فهرست
میکسدزون پرسپولیس: خدا پدر رحمتی را بیامرزد!
میکسدزون پرسپولیس: خدا پدر رحمتی را بیامرزد!

میکسدزون پرسپولیس: خدا پدر رحمتی را بیامرزد!

آی‌اسپورت- صحبت بازیکنان پرسپولیس را در پایان دربی می‌خوانید.

رامین رضاییان
خیلی خوب فوتبال بازی کردیم اما با بدشانسی گل نزدیم. در نیمه اول می توانستیم به گل برسیم اما نشد ضمن اینکه حنیف هم من را شارژ کرد و داور می توانست پنالتی بگیرد. البته به نظر من آقای ترکی تمام صحنه های 50-50 را به نفع استقلال می گرفت. آخر هیجان بود. شوت من در آخر بازی می توانست گل بشود اما قسمت این بود که بنگتسون در اولین دربی اش برای پرسپولیس گل بزند.

کمال کامیابی‌نیا
من در شرایط بازی بودم و خیلی دقت نکردم ولی من چیز خاصی از داوری ندیدم و سوت ها خوب بود. خدا را شکر که با یک گل حداقل کمی عدالت فوتبال رعایت شد.

امید عالیشاه
هر گلری بود این توپ را می خوابید. من رفتم برای خوشحالی اما دیدم آقا مهدی آن توپ را گرفت. می توانستیم برنده بازی باشیم اما چون در دقایق آخر گل زدیم باز هم خدا را شکر می کنیم. وقتی در آخر مصاحبه به عالیشاه گفته شد استقلالی ها به داوری اعتراض دارند اینطور جواب داد که برعکس می گویید!

محسن مسلمان
کاش می‌ بردیم که جواب محبت هواداران را می‌ دادیم ما خیلی خوب بازی کردیم و بهتر از استقلال بودیم. وظیفه من این است که بازی کنم و درمورد نیمکت نشینی ام هیچوقت اعتراضی نکردم. خدا کند هرسال این اتفاق بیافتند هادی واقعا برای پرسپولیس زحمت کشید.

بن‌سون
خدا را شکر می کنم که توانستم برای این هم تماشاچی گل بزنم.

محسن بنگر
ما گل خراب نکردیم مهدی رحمتی آن توپ ها را گرفت. خدا پدر رحمتی را بیامرزد که از فاجعه استقلال جلوگیری کرد. خیلی موقعیت داشتیم و به نظر من استقلال از یک فاجعه فرار کرد. دیدید که جوان های ما چقدر خوب و شاداب فوتبال باز کردند.

علیرضا نورمحمدی
ما برای برد به زمین آمده بودیم اما نتوانستیم به گل برسیم. اگر این استقلال صدرنشین است من به هواداران قول قهرمانی می دهم. اگر رحمتی در دروازه استقلال نبود ما 4، 5 گل می زدیم. فورواردهای ما واقعا فورواردهای بزرگی هستند اما امروز روز خوب مهدی رحمتی بود و ما خیلی گل خراب کردیم. به هر حال خوشحالم از این بازی و مطمئنم به صدر جدول می رویم. من نمی دانم چرا اینقدر گل خراب می کنیم. تمرین هایمان هم خوب است اما شاید به تمرکز بیشتری برای گلزنی احتیاج داریم.

کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-30 19:26:41
نظر دهید

۱ نظر
sina
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۲۳:۵۷
Eyval man ghahr manim
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر