فهرست
می‌شد برنده شد/ چرا پنالتی نکردی پسر؟
می‌شد برنده شد/ چرا پنالتی نکردی پسر؟

می‌شد برنده شد/ چرا پنالتی نکردی پسر؟

آی اسپورت- صحنه گل پرسپولیس را یک بار دیگر مرور کنید. رامین رضائیان به سمت دروازه شوت می‌زند. توپ با برخورد به بنگستون کمانه می‌کند اما با این حال رحمتی توپ را دفع می‌کند. در ریباند توپ یک بار دیگر به بنگستون برخورد می‌کند و به شکل اتفاقی به سمت دروازه می‌غلتد.
اما... امین حاج‌محمدی روی خط دروازه آخرین بازیکن استقلالی است که می‌تواند مانع به ثمر رسیدن گل شود. مدافع تازه‌وارد استقلال درازکش روی زمین تمام تلاشش را می‌کند تا با سر مانع توپ شود. اما نمی‌رسد که نمی‌رسد. سوال این است که چرا او به دست به سمت توپ نرفت تا شانس خودش را برای جلوگیری از گل افزایش بدهد؟
معمولا مدافعان در این لحظات از این که در نقش دروازه‌بان فرو بروند و پنالتی بدهند هیچ ابایی ندارند. دقیقه 95 است و چند ثانیه بیشتر باقی نمانده. می‌توان یک گل را خرید و یک پنالتی به حریف هدیه کرد. اینکه دستِ امین به توپ می‌رسید یا نه بحث دیگری است. قبل از آن اما این سوال مطرح است که چرا مدافع استقلال اصلا به فکرش هم خطور نکرد از این امکان استفاده کند؟

کد: 9411
  ۳  
آی اسپورت
2015-10-30 22:27:42
نظر دهید
۳ نظر
-
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۲۷
آی اسپورت اس تق لالی خدا رو شکر کن که مساوی شد ... نصف موقعیت های پرسپولیس گل شده بود 5 - 0 می باختین
-
شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴، ۰۳:۱۷
خودتون جواب خودتون رو دادین توی خط آخر که توی اون لحظه به فکرش خطور نکرد بدبینانه اش هم اینه که بازیکن ایرانی حتی به قیمت بردن دربی حاضر نیست یکی دو سه جلسه از بازی محروم بشه و یه وقت جایگاهش رو توی ترکیب اصلی از دست بده و اینا
فروتن 4444
شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴، ۰۳:۲۳
زارت اون یکیشم با کمک داور زدید پنچ تا پیش کشتون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر