فهرست
میکسدزون استقلال: ترکی خوب بود، ما بی‌تجربه بودیم
میکسدزون استقلال: ترکی خوب بود، ما بی‌تجربه بودیم

میکسدزون استقلال: ترکی خوب بود، ما بی‌تجربه بودیم

آی‌اسپورت- صحبت بازیکنان استقلال را در پایان دربی می‌خوانید.

روزبه چشمی
پرسپولیسی ها خوش شانس بودند و توانستند در ثانیه پایانی بازی به گل برسند ولی من فکر می‌ کنم هواداران از جریان بازی راضی باشند. به نظر من آقای ترکی خوب عمل کرد و توانسست بازی را اداره کند ولی یک مقدار وقت اضافه گرفت. من قبول ندارم که می‌ گویند رحمتی یک دقیقه روی زمین افتاده بود او در کل 20 ثانیه به دلیل مصدومیت روی زمین بود.

وحید طالب‌لو
بازی خیلی زیبایی بود و بازیکنان خیلی زحمت کشیدند و حیف شد که بازی در لحظات آخر از دست ما رفت من به ایشان احترام می گذارم و درباره داوری باید کارشناسان نظر بدهند. از هوادارن متشکرم که سنگ تمام گذاشتند. به این موضوع اصلا فکر نمی کنم و هر وقت لازم باشد به بازی ادامه می دهم.

آرش برهانی
اگر باتجربه تر بازی می کردیم می توانستیم گلمان را حفظ کنیم. در نهایت بازی خیلی خوبی بود و خوشحالم که تماشاچیان از آن لذت بردند. ترکی ایراد خاصی نداشت ولی یک کم زیادی وقت اضافه گرفت.

امید ابراهیمی
هم ما موقعیت داشتیم هم آنها با اینکه این بازی در باران انجام شد همه هواداران لذت بردند. یک ربع آخر آنها چند موقعیت داشتند و اینگونه نبود که بگوییم بازی دست پرسپولیس است. به نظر من 4 دقیقه بسیار زیاد بود و داور نباید اینقدر وقت اضافه می گرفت ضمن اینکه قبل از گل روی من خطا شد و داور آن را ندید. ما در بازی ترسو نبودیم و شرایط بازی اینگونه ایجاب می کرد. آنها رو به توپ های هوایی آوردند و توانستند بالاخره گل بزنند.

کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-10-30 19:32:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر