فهرست
کارشناسی / ترکی خیلی خوب بود
کارشناسی / ترکی خیلی خوب بود

کارشناسی / ترکی خیلی خوب بود

آی‌اسپورت- یک دربی دیگر هم با قضاوت محسن ترکی به پایان رسید. دیداری که باز هم حاشیه‌ساز شد. در طول بازی پرسپولیسی‌ها بعد از هر خطا ترکی را استقلالی خطاب می‌کردند و در پایان با گل لحظات پایانی، استقلالی‌ها لقب «مردِ پرسپولیسی» برای او در نظر گرفتند. البته نه انقدر محترمانه؛ بلکه با فحش و فریاد. حالا نظرات را در مورد قضاوت ترکی می‌خوانیم.

پرویز مظلومی: : داوری مشکلی نداشت آقای ترکی کار خودشان را انجام دادند.


برانکو ایوانکوویچ: قبل از هر چیز باید بگویم که 4 دقیقه وقت اضافه حداقل زمانی بود که داور می‌توانست برای بازی بگیرد. طبق مقررات هر تعویض 30 ثانیه وقت را تلف می‌کند و در این بین مهدی رحمتی هم روی زمین افتاده بود که داور هم 2 دقیقه وقت اضافه دیگر را لحاظ کرد که مجموعا 6 دقیقه وقت اضافه لحاظ شد.


روزبه چشمی: به نظر من آقای ترکی خوب عمل کرد و توانسست بازی را اداره کند ولی یک مقدار وقت اضافه گرفت. من قبول ندارم که می‌ گویند رحمتی یک دقیقه روی زمین افتاده بود او در کل 20 ثانیه به دلیل مصدومیت روی زمین بود.


رامین رضاییان:  به نظر من آقای ترکی تمام صحنه های 50-50 را به نفع استقلال می گرفت.


آرش برهانی: ترکی ایراد خاصی نداشت ولی یک کم زیادی وقت اضافه گرفت.کمال کامیابی نیا:  من چیز خاصی از داوری ندیدم و سوت ها خوب بود.


امید ابراهیمی: به نظر من 4 دقیقه بسیار زیاد بود و داور نباید اینقدر وقت اضافه می گرفت ضمن اینکه قبل از گل روی من خطا شد و داور آن را ندید. 


سعید مظفری‌زاده: در حالی که آقای ترکی 4 دقیقه وقت اضافه برای نیمه دوم اعلام کرد، مهدی رحمتی در آن دقایق دچار مصدومیت شد تا ترکی یک دقیقه به وقت مسابقه اضافه نماید و پرسپولیس در همان دقایق به گل رسید باید گفت برنده این بازی کسی نبود جزء محسن ترکی و تیم داوری او.


مهدی تاج: : به نظر من قضاوت محسن ترکی در بازی امروز عالی بود ضمن اینکه کیفیت بازی هم بسیار خوب بود.

کدخبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2015-10-30 19:56:47
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۵۹
حق پرسپولیس بدون شک برد بود
-
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۲۲:۱۹
حق استقلال برد بود و داور دربی رو ب ای لنگ در اورد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر