فهرست

انتقاد مرفاوی از مطلومی: چرا دفاعی کردی؟

آی‌اسپورت- صمد مرفاوی که فصل گذشته یک نیم فصل خوب و یک نیم فصل بد را داشت در لیگ پانزدهم بدون تیم مانده. همین اتفاق باعث شد مرفاوی فرصت بیشتری برای تحلیل بازی های استقلال داشته باشد. سرمربی سابق این تیم در انتقاد به تاکتیک مظلومی گفت: « در نیمه دوم استقلال و پرسپولیس با همان روش بازی را آغاز کردند که در همان ابتداء، استقلال توانست به گل اول خود دست پیدا کنند.مدافعین پرسپولیس یاران خود را گم کردند و همین باعث دریافت گل شد. سرعت بازیکنان در این مسابقه خوب بود و پرسپولیس در دقایق آخر با حملات خود توانست به گل مساوی دست پیدا کند. اگر تعویض ها زود انجام نمی گرفت و تیم استقلال دفاعی نمی شد، می توانستیم با کنترل، مسابقه را به نفع خود به پایان برسانیم. بازی خوب، جاندار و سرعتی بود؛ هر دو تیم به دنبال موقعیت برای گل زدن بودند و فکر می کنم نتیجه برای هر دو تیم عادلانه به پایان رسید.»

کدخبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2015-10-30 23:30:13
نظر دهید

۲ نظر
امین یاراحمدی
جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴، ۲۳:۴۳
آخه خدا بگم چیکارت کنه...تو دیگه نمی خواد به مظلومی یاد بدی... دو بار استقلال بودی که هر دوبار چنان بد دفاع کردی که باختیم...یادته؟ لطفا تو دیگه ایراد نگیر...یا لااقل یه چیزی بگو بگنجه
-
شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴، ۰۷:۱۳
خیالم از مظلومی راحت شد، فکر میکردم این یکی دوسال که نبوده شعور فوتبالی خودشو بالا برده، ولی نه، فوتبالش همون بود که تو دربی ایمون زاید ارائه کرد یکی بزن برو توی لاک دفاعی، البته با یک تفاوت، اینبار مث مترسک کنار زمین ورجه وورجه نمیکرد تاپایان خودشو حفظ کرد ولی بجاش برزای اونکارو انجام داد!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر