فهرست

قلعه نویی در تمرین استقلال :هرچه درتوان دارید بگذارید

آی اسپرت -تمرینات آبی پوشان فوتبال ایران برای رویارویی با تیم الجزیره امارات عربی متحده، ساعت 16 و 30 دقیقه امروز (یکشنبه) در زمین شماره دو مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شد که آبی پوشان تمرینات ویژه تاکتیکی را انجام دادند.

امیر قلعه‌نویی پیش از آغاز تمرین بازیکنان را دور هم جمع کرد تا با آنها در خصوص دیدار سه‌شنبه مقابل الجزیره امارات صحبت کند. سرمربی استقلال در بخشی از صحبت‌های خود به شاگردانش گفت: لیگ قهرمانان آسیا برای ما از روز سه‌شنبه آغاز می‌شود. ما دیگر جای اشتباه نداریم و در دیدار مقابل الجزیره هر چه که در توان دارید، بگذارید. درست است که در 2 بازی قبلی با غیرت بازی کردید و توپ‌های‌تان با بدشانسی تبدیل به گل نشد اما بی‌دقت هم بودید.

وی افزود: تجربه‌ام به من می‌گوید که اگر سه‌شنبه پیروز شوید می‌توانید از گروه‌تان صعود کنید، پس توکل‌تان به خدا باشد و در زمین تمرکز داشته باشید.

در تمرین امروز حنیف عمران زاده و سید مهدی رحمتی با تاخیر 40 دقیقه ای  حاضر شدند.
آندرانیک تیموریان پس از یک ساعت در محل تمرین حاضر شد اما با توجه به مصدومیتی که از ناحیه دست دارد، امروز تمرین نکرد و در گوشه ای با منصور پورحیدری مدیر فنی باشگاه و شاهرخ بیانی و سیروس دین محمدی آنالیزورهای استقلال صحبت کرد.

استقلال در سومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا روز سه‌شنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف الجزیره امارات می‌رود. این آخرین دیدار استقلال در سال 92 است.

     
آی اسپورت
2014-03-16 18:34:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر