فهرست

آینتراخت فرانکفورت 0 – بایرن مونیخ 0؛ نوار بردهای بایرن قطع شد

آی اسپورت – روند بردهای متوالی بایرن مونیخ در بوندسلیگا در هفته یازدهم این رقابتها قطع شد چرا که این تیم نتوانست در زمین آینتراخت فرانکفورت از پس میزبان سختکوش خود بربیاید و در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل متوقف شد تا پس از 10 برد متوالی و خلق یک رکورد جدید، این روند به پایان برسد.
بایرن مونیخ در این بازی هم به عنوان تیم برتر ظاهر شد و از همان ابتدا به دنبال رسیدن به گل بود اما تومس مولر، داوید آلابا و تیاگو سیلوا روی نیمکت بودند و گواردیولا ترجیح داده بود به این بازیکنان در آستانه بازی مقابل آرسنال در لیگ قهرمانان استراحت بیشتری بدهد و همین باعث شد بایرن مقابل تیم فرانکفورت به دردسر بیفتد.
آرتورو ویدال و خاوی مارتینس با ضربه سر می توانستند دروازه میزبان را باز کنند و در همان شروع نیمه دوم هم داگلاس کاستا یک موقعیت عالی را روی اشتباه مدافع حریف به دست آورد اما نتوانست آن را تبدیل به گل کند. روبرت لواندفسکی در فاصله یک دقیقه مانده به پایان بازی بالاخره توپ را وارد دروازه فرانکفورت کرد اما کمک داور پرچم خود را به نشانه آفساید بالا برد تا این گل از سوی داور مردود شود.
با این نتیجه بایرن مونیخ نتوانست رکورد تاتنهام در کسب 11 پیروزی متوالی در شروع فصل لیگ داخلی یک کشور اروپایی را بشکند رکوردی که تاتنهام با هدایت بیل نکولسن در سال 1960 ثبت کرد.
     
آی اسپورت
2015-10-31 02:34:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر