فهرست
رن 0 – پاری سن ژرمن 1 ؛ دی ماریا پاریسی ها را نجات داد
رن 0 – پاری سن ژرمن 1 ؛ دی ماریا پاریسی ها را نجات داد

رن 0 – پاری سن ژرمن 1 ؛ دی ماریا پاریسی ها را نجات داد

آی اسپورت – پاری سن ژرمن مدافع عنوان قهرمانی لیگ یک فرانسه با گلزنی آنخل دی ماریا مقابل تیم جسور رن به پیروزی 1-0 رسید تا با اختلافی 10 امتیازی نسبت به تیم دوم در صدر جدول لیگ قرار داشته باشد.
در حالی که تمرکز پاریسی ها بیشتر روی بازی سه شنبه شب مقابل رئال مادرید در لیگ قهرمانان بود، لوران بلان سرمربی پی.اس.جی ترجیح داد به بازیکنانی مثل ادینسون کاوانی و زلاتان ایبراهیموویچ استراحت بدهد.
غیبت این دو ستاره تاثیر خود را به وضوح در بازی پاری سن ژرمن نشان داد چرا که این تیم فاقد قدرت تمام کنندگی همیشگی در مقابل دروازه حریف بود . اسکوئل لاوتزی در نیمه اول بهترین موقعیت پی.اس.جی را به دست آورد که با مهار کاستیل دروازه بان حریف رو به رو شد.
پاریسی ها در نیمه دوم هم مالک توپ و میدان بودند اما باز هم در خلق موقعیت خطرناک مشکل داشتند و تیم رن نیز با انسجام و هماهنگی بالایی دست به دفاع زده بود. اما در نهایت در فاصله 15 دقیقه مانده به پایان بازی سد دفاعی رن با ضربه دیدنی آنخل دی ماریا شکسته شد تا این ستاره ارژانتینی سومین گل خود را در لیگ یک فرانسه زده باشد. دی ماریا حالا مشتاقانه در انتظار رویارویی با رئال مادرید تیم سابق خد در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو است.
     
آی اسپورت
2015-10-31 03:12:27
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر