فهرست

حسرت بزرگ مظلومی: پرویز پوبله نشدم!

آی اسپورت - سرمربی استقلال تنها چند ثانیه تا دریافت یک لقب جدید از سوی طرفداران تیمش فاصله داشت. استقلال اگر دربی دیروز را می برد، مظلومی تبدیل به پرویز پوبله می شد اما محافظه کاری او و تاکتیک دفاعی تیمش باعث شد که پرسپولیس در دقیقه 95 گل تساوی را بزند.
سرمربی استقلال درباره اتفاقات بازی دیروز به خبرآنلاین گفته: ت:«راستش چیزی نمانده بود که بازی را ببریم. به نظرم مهدی رحمتی و افتادنش روی زمین ، این قدر وقت بازی را نگرفت که آقای ترکی برایش وقت اضافه در نظر گرفت. مهدی ما مریض بود و بر اثر ضربه ای که از نورمحمدی خورد ، پایش حسابی ورم کرده بود و به سختی راه می رفت. فقط چند لحظه با برد پنجم فاصله داشتم تا زمانی که برایم شعار بدهند پوبله . فوتبال است دیگر ، فکر کنم بازی این قدر وقت اضافه نداشت.»او درباره دلیل تعویض های دفاعی اش هم توضیح داده:«راستش من هم دوست نداشتم این اتفاق بیفتد اما شرایط بازی طوری بود که پرسپولیس داشت مستقیم بازی می کرد. بچه ها هم به ناچار عقب کشیدند. من چاره ای نداشتم غیر از اینکه امین حاج محمدی را به زمین بفرستم تا در جدال های هوایی از بازیکنان قد بلند آنها کم نیاوریم.»

کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-31 09:23:46
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴، ۰۹:۳۲
اگه میبردین چوبله پوبله میشدی ؟؟ پس اون ذربی ایمون زاید چی بود این وسط اگه میبردی هم 5 برد متوالی نمیشد هر چند که اون 4 برد هم متوالی نبود مثل اینکه جماعت کیسه کش به افتخارات جعلی عادت کرده نمیتونه ترک کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر