فهرست
استعفای اینستاگرامی تقوی؛ از پدیده به کجا؟
استعفای اینستاگرامی تقوی؛ از پدیده به کجا؟

استعفای اینستاگرامی تقوی؛ از پدیده به کجا؟

آی‌اسپورت- محمد تقوی مربی پدیده مشهد با انتشار پستی در اینستاگرام‌اش از حضور در کادرفنی پدیده استعفا داد.

تقوی در این باره گفت: اینجانب محمد تقوی عضو کادر فنی باشگاه پدیده علی رغم رابطه بسیار خوب با باشگاه پدیده به عنوان اولین باشگاه ایرانی که اینجانب در ساحت مربی افتخار همکاری با ایشان را داشتم و خاطره رنگین را برای بنده رقم زدند. به واسطه عدم پایبندی به قولها و قرارهای فیمابین فارغ از هرگونه رابطه قراردادی و حرفه‌ای توسط دوست ارجمندم آقای رضا مهاجری که اینجانب صرفاً به واسطه دعوت و خواست ایشان بعد از سال‌های متمادی به میهن عزیزم بازگشتم مراتب استعفا و انقطاع همکاری خود را با باشگاه پدیده اعلام می‌دارد. ضمن تشکر و قدردانی از محبت‌ها و حمایت‌های بی‌دریغ گروه مدیریت باشگاه به ویژه مدیر عامل محترم آقای دکتر کریمویی امید است روند توفیقات آن باشگاه مستمر و دائمی باشد.

در روزهای اخیر شایعه همکاری تقوی با استقلال هم شنیده شده بود. بعد از این که شفر دستیاران تحمیلی را نپذیرفت این احتمال کمی جدی‌تر هم شده و باید دید روزهای آینده شفر چه دستیاران ایرانی را انتخاب خواهد کرد.

۸۶ ۷  
آی اسپورت
2017-10-09 22:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
محمد
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۵۸
کاش بیاد...
مجید
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۳۵
قطعا آمدن ایشان به استقلال هم برای خودش وهم تیم مفید خواهد بود...بشرطی که...این .... که .....خیلی مهمه....هنگام نتیجه گیری تیم نگوید سهم من از پیروزی ها کجاست و چرا من به حساب نمیام....و یه هو بگذاره. بره....
فرهاد
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۵۶
محمد اقای با شخصیت، متواضع و دوست داشتنی. یه جنتلمن واقعی با دانش فوتبال مدرن. یادش بخیر چه گل هدی به نکیسا لنگی زدی. بهترین انتخاب برای دستیاری شفر البته اگر افتخاری بفهمه.
علی خوشی
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۰۲:۲۸
داریوش یزدانی و فریدون زندی بهترین گزینه‌ها هستند
مهدی
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۵۴
زندی توی فوتبال سوپرحرفه ای آلمان مربی تیمهای پایه س.مگه مغز خر خورده بیاد تو فوتبال بی دروپیکری که دوسال پیش بهش خیانت کرده؟
رخام
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۰۷:۴۴
رسول خطیبی هم می تونه یکی از گزینه ها باشه
رخام
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۰۷:۴۴
رسول خطیبی هم می تونه یکی از گزینه ها باشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر