فهرست
ادامه دعوای سرمربی تیم ملی و دبیرکل فدراسیون / کی روش: وقتش رسیده این بازی را تمام کنیم
ادامه دعوای سرمربی تیم ملی و دبیرکل فدراسیون / کی روش: وقتش رسیده این بازی را تمام کنیم

ادامه دعوای سرمربی تیم ملی و دبیرکل فدراسیون / کی روش: وقتش رسیده این بازی را تمام کنیم

آی اسپورت - دبیرکل فدراسیون بعد از بازی دربی، درحالی که از عصبانیت، صدایش را بالا برده بود، خطاب به خبرنگاران می گفت: «سرمربی تیم ملی اسم مرا در برنامه 90 برده است . حالا من بروم در هیات رئیسه پاسخش را بدهم؟ من نفر دوم اجرایی فدراسیون فوتبالم . او اگر خیلی مربی است، کار مربیگری اش را درست انجام بدهد.»
 این گفته های دبیرکل سبب شد تا کارلوس کی روش،  در واکنش به گفته های جدید اسدی به خبرآنلاین پاسخ دهد: «ایشان همچنان اصرار دارد با بازی رسانه ای اش، مرا به سمت خود بکشد. اما ترجیحم این است که با او در محیطی کارشناسی که داورانش مسئولان فوتبال کشورمان هستند، سخن بگویم. به همین دلیل دوباره تکرار می کنم در جلسه هیات رئیسه به انتظارشان هستم.» او درباره اینکه اسدی معتقد است چون کارلوس کی روش اسمش را در برنامه تلویزیونی 90 به زبان آورده، این مناظره باید در برنامه 90 انجام بگیرد، گفت: «من نمی خواهم وارد بازی ایشان با رسانه ها بشوم . آن شب هم نمی خواستم اسمی از کسی ببرم. اگر آن شب ناچار شدم اسم آقای دبیرکل را به زبان بیاورم، به این دلیل بود که باید از حق و حقیقت دفاع می کردم. متاسفانه در برنامه 90 آقای فردوسی پور گمان می کرد هدف من در گفته هایم، عباس ترابیان است اما نمی توانستم بگذارم که انصاف زیر پا گذاشته شود یا حقیقت کتمان شود. اسم ایشان را گفتم چون همه پرونده هایی که اخیرا از تیم ملی به کمیته اخلاق ارجاع داده شد از طریق دبیرکل فدراسیون صورت گرفته بود.»
کارلوس کی روش با گفتن این جمله، دوباره تاکید کرد بهترین مکان برای مناظره درباره اختلافات، در ساختمان فدراسیون فوتبال و در جلسه ای است که همه تصمیم گیران فدراسیون حضور داشته باشند: «من منتظرم تا در محکمه ای که داورانش مسئولان ارشد فدراسیون یعنی اعضای هیات رئیسه و شخص رئیس فدراسیون هستند، حرف های مان را رودررو بزنیم. »سرمربی پرتغالی تیم ملی در پایان گفت:«ایشان تا امروز تحت حمایت پدرخوانده اش بوده اما حالا زمانش رسیده که این بازی ها به پایان برسند. ایشان اگر تمایل به صحبت درباره هر موضوعی دارند، بهترین مکان برایش ساختمان فدراسیون فوتبال و مقابل اعضای هیات رئیسه و رئیس فدراسیون است.»

کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2015-10-31 11:06:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر