فهرست
فرصت سپاهان مقابل حریف 5تایی/ ببر و فرار کن!
فرصت سپاهان مقابل حریف 5تایی/ ببر و فرار کن!

فرصت سپاهان مقابل حریف 5تایی/ ببر و فرار کن!

آی اسپورت- دربی تهران با همه خوب و بدش به پایان رسید و حالا می‌شود کمی هم نگاه‌ها را به بقیه بازی‌های این هفته دوخت. مثلا به جایی که سپاهان بعد از چند هفته ناکامی یک حریف قعرنشین را پیش رو دارد و می‌تواند با شکست این تیم سروسامان دوباره‌ای به اوضاعش بدهد.
حریف امروز سپاهانی‌ها تیم استقلال اهواز است که در رتبه شانزدهم جدول قرار گرفته و در 7 بازی اخیر 6 باخت و فقط یک مساوی به دست آورده است. اگر شرایط استقلال اهواز همانی باشد که در هفته‌های اخیر بوده بهترین فرصت سپاهان برای شکستن طلسمِ 5 هفته دوری از برد مهیا است. به خصوص که آخرین مصاف این دو تیم در اهواز با برتری 5 بر صفر زردپوشان همراه بوده است.
استقلال اهواز و سپاهان تا کنون در 8 دوره لیگ برتر حضور داشته‌اند و 16 بار به مصاف یکدیگر رفته‌اند که در دیدارهای رو در رو سپاهان 9 پیروزی و استقلال اهواز 5 پیروزی داشته‌اند ضمن اینکه 2 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.سپاهان در صورت پیروزی در دیدار پیش رو آمار پیروزی‌های خود در اهواز را با خود استقلال در عدد 4 برابر می‌کند. در 8 مصاف گذشته دو تیم در اهواز سپاهان 15 گل و استقلال اهواز 11 گل به ثمر رسانده‌اند ضمن اینکه بهترین پیروزی سپاهان که با حساب 5 بر صفر ثبت شد در خود اهواز و آخرین میزبانی استقلال از سپاهان اتفاق افتاده است.

کد خبر: 9411
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-31 11:58:05
نظر دهید

۱ نظر
محمد
شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴، ۱۲:۵۹
ما سپاهانیم و حالا حالا قهرمانیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر