فهرست
حمله اصفهانیان به مظلومی: کار را رحمتی در آورد نه داور!
حمله اصفهانیان به مظلومی: کار را رحمتی در آورد نه داور!

حمله اصفهانیان به مظلومی: کار را رحمتی در آورد نه داور!

آی اسپورت- در واکنش به انتقادات استقلالی‌ها از داوری دربی، رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: محسن ترکی و به طور کلی تیم داوری ما تلفیقی از جوانان و باتجربه ها بودند که به خوبی از عهده قضاوت دربی 81 درآمدند.
فریدون اصفهانیان درباره قضاوت محسن ترکی در دربی 81 پایتخت اظهار داشت: از تیم داوری تشکر می کنم که عملکرد خوبی را به نمایش گذاشت. از بازیکنان دو تیم و کادرفنی آنها نیز ممنونم که همکاری لازم را داشته اند و فضای خوب و سالمی را ایجاد کردند تا یک بازی زیبا را شاهد باشیم. محسن ترکی و به طور کلی تیم داوری ما تلفیقی از جوانان و باتجربه ها بودند که به خوبی از عهده قضاوت دربی 81 درآمدند. به این عزیزان تبریک می گویم و امیدوارم در آینده نیز به موفقیت های روزافزون برسند.
وی ادامه داد: قبل از این بازی فشار زیادی به ما آوردند تا از داور خارجی برای این مسابقه استفاده کنیم اما خوشحالم به عنوان رئیس کمیته داوران مقاومت کردم. در گذشته داوران خارجی در دربی اشتباهاتی داشته اند که غیرقابل جبران بود اما دیروز دیدیم که محسن ترکی بهترین عملکرد را از خود به نمایش گذاشت.
اصفهانیان درباره انتقادهایی که پرویز مظلومی و مجید صالح از ترکی انجام دادند و عنوان کردند او کار را برای پرسپولیس درآورده خاطرنشان کرد: شما بروید از کارشناسان بپرسید که در بازی دیروز کدام تیم عملکرد بهتری داشتند. چیزی که به من مربوط می شود می گویم تیم داوری قضاوت مطلوبی داشت و حتی در صحنه ای که استقلالی ها معترض بودند باید بگویم وقت اضافه بازی کاملا درست لحاظ شد. حتی شاید چند ثانیه هم ترکی می توانست بیشتر بازی را ادامه دهد.
وی افزود: هرکسی می تواند هر نظری بدهد. بروید یک بار دیگر فیلم بازی را ببینید تا متوجه برخی مسائل شوید. آقای مظلومی دیروز اگر رحمتی را نداشتید تیم شما به این نتیجه نمی رسید. به عبارت بهتر این رحمتی بود که کار را برای شما درآورد. امیدوارم مسئولین و مربیان فوتبال ما با چشم بصیرت به داوری کشور نگاه و واقعیت ها را در حق داوران ایرانی ادا کنند.

کد: 9411
  ۷  
آی اسپورت
2015-10-31 12:25:36
نظر دهید

۷ نظر
-
شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴، ۱۳:۲۷
درود بر شرف شما. دقیقا درست گفته. پرویز و صالح مجبورن تقصیر رو بندازن گردن یکی دیگه. کدوم دیوار کوتاه تر از داور. بعد گل تیمو عقب کشید و رفتن لاک دفاعی
امین یاراحمدی
شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴، ۱۳:۲۹
اینم طرز حرف زدن رییس کمیته داورا این مملکت... به تو چه که رحمتی چیکار کرد...بدبختی داریم ما...

بابا ترکی خوبه


ترکی بهترینه..


منتظرم بازی بعدی که یکی یه استباه به نفعه پرسپولیس می کنه یهو چه جوری دوباره داوری ایراد میره زیر سوال...الان ولی باذره بین هم نمیشه از داوری اشکال پیدا کرد...باریکلا
-
شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴، ۱۳:۳۷
برو جمعش کن ببینم بابا...تو هم پرسپولیسی هستی با این حرفات
-
شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴، ۱۳:۳۹
دهنتو ببند
I
شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴، ۱۴:۲۸
این ترکی همونی هست که گل سالم پرسپولیس را رد کرد، همونی که پنالتی مسلم پرسپولیس را نگرفت، اگه آبیها عدد 4 جعلی دارند مدیون همین ترکی هستند، مجبورم اینجا هم به تمامی آبیها یادآوری کنم که به قول شاعر :عجب رویی دارم من!!!!!!!!!
Bluetooth
شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴، ۱۴:۴۵
به تو چه رحمتی خوب گرفته یا بد. حالا اگر بد گرفته بود گل خورده بود
میگفتید بدرد تیم ملی هم نمی خوره
-
شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴، ۱۶:۰۸
اخه چاقال اون صحنه خطا رو ابراهیمی رو عمه داور باید میدید؟
رو که نیست! بازیکن پرسپولیس تو ضد حمله انصاری رو قیچی کرد داور خطا نگرفت.
بعدم به شما هیچ ارتباطی نداره تاج چطور بازی کرده! شما دوغتو بنوش مردک عوضی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر