فهرست
پست رحمتی در اینستاگرام؛ عالی نبود، راضی‌کننده بود
پست رحمتی در اینستاگرام؛ عالی نبود، راضی‌کننده بود

پست رحمتی در اینستاگرام؛ عالی نبود، راضی‌کننده بود

آی اسپورت- مهدی رحمتی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از تمام کسانی که کمک کردند دربی 81 به شکل آبرومند و دیدنی برگزار شود تشکر کرد.
رحمتی با انتشار این عکس سه‌نفره از خودش و حنیف عمران‌زاده به همراه محسن بنگر، متن زیر را در صفحه شخصی‌اش به نگارش در آورد:


«حالا که دربی ٨١ تمام شد، می توان به گونه ای دیگر به آن نگاه کرد. اینکه بر خلاف سالهای گذشته از روی سکوها گرفته تا داخل زمین صحنه های زیبایی مشاهده شد. اول از همه اتحاد و احترام هواداران دو تیم در یادبود هادی نوروزی در دقیقه ٢٤ یک فضای معنوی و مهربانانه ای را در ورزشگاه آزادی ایجاد کرد و اینکه هواداران دو تیم به هیچ بازیکنی بی احترامی نکردن صحنه های فراوان در هجده قدم دو تیم در طول نود دقیقه یک مسابقه تماشایی را رقم زد و بازیکنان دو تیم با تلاش و غیرت مثال زدنی برای سربلندی تیم و خوشحالی هوادارانشان تلاش کردند، البته نه اینکه کیفیت فنی بازی خیلی عالی بود بلکه با نگاه منطقی می توان از دربی ٨١ راضی بود. اینکه بعد از مدتها ورزشگاه آزادی ٩٠ هزار تماشاگر را به خود دید و دو قطب قدیمی فوتبال ایران و آسیا توانستند رضایت نسبی مردم و علاقمندان به فوتبال را فراهم کنند و هیچ چیز مهمتر از این موضوع نیست. به عنوان یک عضو کوچک از مسابقه دیروز امیدوارم که دو تیم استقلال و پرسپولیس به مانند سالهای دور، هیجان و تماشاگر را به ورزشگاهها بازگردانند در پایان از همگی هواداران عزیز استقلال و پرسپولیس که برای حمایت از تیمهای محبوبشان به ورزشگاه آمده بودند، صمیمانه تشکر می کنم و دست تک تک هواداران تیمم را میبوسم.»


کد: 9411
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-31 12:31:25
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴، ۱۳:۴۶
یه دونه ای سید... آقای کیروش متاسفم واست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر