فهرست
کرار: می‌خواهید اتفاقی مثل هادی نوروزی برایم بیفتد؟
کرار: می‌خواهید اتفاقی مثل هادی نوروزی برایم بیفتد؟

کرار: می‌خواهید اتفاقی مثل هادی نوروزی برایم بیفتد؟

آی اسپورت - بالاخره جاسم کرار سکوتش را شکست. هافبک عراقی و همیشه جنجالی استقلال که گویا این بار برای همیشه از استقلال کنار گذاشته شده است درباره مشکلاتش با باشگاه استقلال توضیحاتی داده است:
*قرارداد من با باشگاه استقلال یک میلیارد و 400 میلیون تومان است و تنها 23 میلیون از قراردادم را تا به الان دریافت کردم. این درحالی است که اکثر بازیکنان تیم حدود 250 میلیون تومان پول گرفتند اما برای من این اتفاق رخ نداده است. سال گذشته 108 میلیون فقط پول گرفتم ولی 117 میلیون تومان مالیات داشتم و مجبور شدم خودم پول مالیاتم را بدهم. در ضمن به دلیل بازی کردن در جام خلیج فارس 30 درصد هم جریمه شدم.
*چهار ماه پیش به من یک خودروی BMW دادند و بعد گفتند ما پول نداریم. این ماشین را بفروش و پولت را بگیر! اما می خواهم بدانم ماشینی که نه سند دارد، نه پلاک دارد و نه کلید، فروختنی است؟ من مجبور شدم ماشین را در پارکینگ هتل بگذارم. هتلی که 5 ماه در آن زندگی کردم و تازه 4 روز پیش با چک مدیربرنامه های من برایم خانه گرفتند.
*قبل از بازی با استقلال خوزستان برای دریافت پول به باشگاه رفتم. آنها به من گفتند پول نداریم و قبل از بازی با سپاهان پول به دست ما می رسد اما باز هم این طور نشد. بعد از چند روز به من از باشگاه زنگ زدند و گفتند که سریع برای خودت حساب باز کن می خواهیم برایت پول واریز کنیم. من هم خیلی خوشحال شدم و حساب باز کردم اما تنها یک میلیون و 400 هزار تومان بابت پاداش بازی های گذشته برایم پول واریز کردند.
*بعد از این اتفاق دوباره راهی باشگاه شدم و این بار قول دادند بعد از دربی و وقتی که پول به دستشان رسید اولین نفری که دریافتی خواهد داشت من هستم اما قبل از دربی و در تمرین تیم دیدم که همه بازیکنان خوشحال هستند و وقتی پرس و جو کردم متوجه شدم همگی 30 تا 40 درصد قراردادهایشان را دریافت کردند. فورا به فرزاد مجیدی گفتم چه اتفاقی افتاده است و او گفت هنوز هیچ کس پول نگرفته اما من دیدم که بازیکنان پولدار شدند. به همین دلیل به آنها گفتم پس من چه؟ همه باید پول بگیرند جز من؟ و محل تمرین را ترک کردم.
*دیروز فشارم افتاد و راهی بیمارستان شدم. می خواهید اتفاقی مثل هادی نوروزی برای من هم رخ دهد؟ من 85 بازی ملی دارم و جلوی خیلی از ستاره های دنیا بازی کردم. یا پولم را بدهید یا رضایت نامه بدهید تا بروم. دیگر نمی توانم با این شرایط ادامه دهم و می خواهم از باشگاه شکایت کنم.

منبع: کاپ

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-31 15:00:48
نظر دهید
۱ نظر
-
شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴، ۱۷:۰۷
کلاً در ایران استرس کاری زیادی وجود داره ،در مورد اکثر مشاغل استرس وحشتناکه که ممگنه مثل هادی نوروزی به ایست قلبی منجر بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر