فهرست
احترام به هوینس در کنفرانس خبری باواریایی ها
احترام به هوینس در کنفرانس خبری باواریایی ها

احترام به هوینس در کنفرانس خبری باواریایی ها

آی اسپورت- بایرن مونیخ در شبی که جای خالی هوینس در آلیانس آره نا به شدت حس می شد موفق شدند 50امین بازی بدون شکست خود در بوندس لیگا را جشن بگیرند.

بازیکنان و کادر فنی بایرن در کنفرانس خبری پس از این بازی بیشتر به اولی هوینس و حواشی اخیر پیرامون جدایی او از باشگاه بایرن پرداختند.

ماتیاس سامر در این مورد گفت:" من صحبت از بازنشستگی او نمی کنم تمام باواریا برای زندگی حرفه ای اش احترام قائل اند ما همه مسئولیم و می توانیم قول بدهیم که صادقانه در کنار هم ادامه می دهیم. باور دارم که روح او در بایرن باقی مانده، علاوه بر اینکه او مردی دقیق و موفقیت گرا بود یک انسان کامل هم هست و این را همه ی بازیکنان می دانند به همین دلیل وابستگی بسیاری به او داشتیم."

پپ گواردیولا هم بخشی از صحبت های پایان بازی اش را به هوینس اختصاص داد و گفت:" هوینس برای مونیخ بسیار مهم است و من این را در 10 ماهی که از حضورم در بایرن می گذرد درک کردم او یک اشتباه مرتکب شد و به آن اعتراف کرد امیدوارم زمانیکه او به بایرن باز می گردد من هم در این باشگاه باشم."

فرانک ریبری: " این شرایط برای همه سخت است برای بایرن، اولی و خانواده اش ما همه ناراحتیم. ما باید در همه ی بازی ها برای هوینس به میدان برویم و پیروز شویم او مرد بزرگی برای باشگاه و برای ما بود. او همیشه پرزیدنت اولی هوینس باقی خواهد ماند. بایرن یک خانوادهی بزرگ است و اولی همیشه در کنار ما است."
     
آی اسپورت
2014-03-16 19:11:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر