فهرست
اسکوچیچ: ایرادی به تیم نمی‌گیرم / فکر کردید جادوگرم؟
اسکوچیچ: ایرادی به تیم نمی‌گیرم / فکر کردید جادوگرم؟

اسکوچیچ: ایرادی به تیم نمی‌گیرم / فکر کردید جادوگرم؟

آی‌اسپورت- صحبت‌های دراگان اسکوچیچ را پس از شکست در انزلی می‌خوانید.

* بابت این پیروزی به ملوانی ها تبریک می گویم و به بازیکنانم نیز به خاطر بازی که انجام دادند خسته نباشید می گویم.
* ما از قبل یوسف وکیا را که مصدوم شده بود از دست داده بودیم و برای این بازی نیز جماعتی را که مصدوم شده بود در اختیار نداشتیم همین موضوع باعث شده بود. در مجموع درست است که ما این بازی را از دست دادیم اما می توانم بگویم بازیکنان من بازی بسیار خوبی را با توجه به داشته های مان از خود ارائه دادند. 
* اگر باخت های ما را تحلیل کنید نکات جالبی را می بینید، در یک بازی یک پنالتی که داور تعیین کرد باعث باخت ما شد، در بازی گل به خودی بود که باعث باخت ما شده بود و یک بازی هم مثل امروز از 25 متری گل خوردیم و در این شرایط که مشاهده کردید مجبور بودیم که بازی کنیم. من ایرادی به تیمم نمی توانم بگیرم چرا که این شرایط مساعد برای این بازی نبود.
* شاید زیبا نباشد که با توجه به جایگاهمان چیزی بگویم اما نکاتی از بازیکنان مان دیدیم که می تواند در بازی های بعد ما را نجات بدهد. تا جایی که من ملوان را می شناسم همیشه هجومی بازی می کرد، من هشت بازی آنها را آنالیز کرده بودم اما بازیکنان ما توانستند در این زمینه موفق شوند در مقابل چنین تیمی خوب بازی کنند.
* بعضی از کارهایی که باید اول فصل انجام می شد را انجام ندادیم، شاید بعضی از دوستان فکر می کردند من یک جادوگر هستم اما من یک مربی هستم، سال گذشته 8 بازیکن از دست دادیم، اگر می توانستیم 4 بازیکن سرباز خود را نگه داریم می توانستیم خیلی بهتر از این باشیم. شما اگر دقت کنید می بینید که ما هر هفته در مقابل بازیکنان خودمان بازی می کنیم، بازیکنان فولاد که تیم های دیگر هستند، آیا تعادل برقرار است؟
* امیدوارم که بازهم بتوانم موفق شوم، ما این بازی را واگذار کردیم اما چیزهایی از بازیکنانم دیدیم که بدانیم بعضی از بازیکنان به درد ما بخورند، انشالله با کمک هواداران و بازیکنان بتوانیم فولاد را به جایگاه واقعی اش برسانیم.

کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-10-31 19:36:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر