فهرست
فرهاد کاظمی: باید نکونام و عنایتی الگو باشند
فرهاد کاظمی: باید نکونام و عنایتی الگو باشند

فرهاد کاظمی: باید نکونام و عنایتی الگو باشند

آی‌اسپورت- صحبت‌های فرهاد کاظمی را پس از تساوی شکست مقابل سایپا می‌خوانید.

*بچه‌های ما خوب بودند اما آن عرقی که نسبت به تیمی قدیمی و محبوب باید داشته باشند، را در اختیار نداشتند.* تیم از چند بازیکن خود تکدر خاطر دارد حتی اگر بازیکن تاکتیک‌پذیر نباشد، اما می‌تواند مثل رضا عنایتی غیرت داشته باشد، ما می‌خواهیم که بازیکنان نسبت به تیم غیرت داشته و برای برد تیم مبارزه کنند.
* من قول می‌دهم که این تیم رتبه‌ای تک رقمی داشته باشد حتی اگر بازیکنان ما تاکتیک جدید را یاد نگرفته باشند می‌توانند بیشتر بدوند.
* من به عنوان مربی تیم سیاه‌جامگان مسئولیت این شکست را برعهده می‌گیرم. با ۵-۶ بازیکن صحبت کرده‌ام تا آن‌ها را نیم فصل به تیم اضافه کنم، تا تیمی بسازیم که حداقل برای مردم بجنگند.
* الان به بازیکنان مورد نظر خود و باشگاه‌هایشان نامه هم زده‌ایم و ۲ بازیکن خارجی به تیم اضافه می‌شوند تا شرایط بهتر شود.
* بازیکنانی مثل جواد نکونام و غلامرضا رضایی در تیم سایپا و رضا عنایتی در تیم ما می‌توانند الگو باشند چراکه این افراد غیرت‌مندانه برای تیم خود دویدند.
* درباره بازیکنان نباید چیزی بگویم؛ فروزان بازیکنی بسیار خوش اخلاقی است و هیچ بی‌احترامی به من نکرد اما استراتژی تاکتیکی من به او نمی‌خورد و همین مسئله سبب شد که او را کنار بگذارم.

کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-10-31 20:09:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر