فهرست
ویسی: راضی‌ام که یازده بازی نباختیم
ویسی: راضی‌ام که یازده بازی نباختیم

ویسی: راضی‌ام که یازده بازی نباختیم

آی‌اسپورت- صحبت‌های عبدالله ویسی را پس از تساوی مقابل نفت تهران می‌خوانید.

*کسب یک امتیاز از تیم قدرتمند نفت جای شکرگذاری دارد.بازی خوب و تاکتیکی بود و هر دو تیم تقریباً بازی پایاپای و جانداری را به نمایش گذاشتند.
* تیم نفت در نیمه دوم بهتر از ما بود، اما ما در نیمه اول فرصت‌های بهتری برای گلزنی داشتیم. در نهایت نتیجه تساوی نمی‌تواند برای تیم ما نتیجه بدی باشد. مسلماً این تساوی بیشتر به درد تیم ما می‌خورد. 
* باید خدا را شکر کنیم که مقابل تیم قدرتمندی چون نفت در تهران توانستیم یک امتیاز کسب کنیم. من به بازیکنان و مربیان دو تیم خسته‌ نباشید می‌گویم. 
* اعتراض تماشاگران ما به داور در حد پنج ثانیه بود و ما خیلی زود آنها را ساکت کردیم و اجازه ندادیم که الفاظ بدی را به کار ببرند. این اتفاقات ممکن است در همه ورزشگاه‌های ایران رخ دهد، اما مهم این است که امروز خیلی کوتاه اتفاق افتاد. اگر این اتفاقات کسی را ناراحت کرده من همین‌جا عذرخواهی می‌کنم.
* تعطیلی لیگ نمی‌تواند اتفاق خوبی نه برای ما و بلکه هیچ یک از تیم‌ها باشد. مجدداً باید در تعطیلات بدنسازی کنیم و بازی‌های تدارکاتی انجام دهیم. بازی‌های تدارکاتی در تعطیلات به ضرر تیم‌هاست، چرا که بازیکنان تیم‌های حریف برای اینکه خودشان را به تیم‌های لیگ برتری نشان دهند خیلی باانگیزه هستند و بعضی مواقع باعث مصدومیت بازیکنان ما می‌شوند، به هر حال انجام چنین بازی‌هایی خطرناک است. در کل ما تابع سازمان لیگ هستیم و هر تصمیمی که بگیرند ما مجبوریم به آن احترام بگذاریم.
*ما ۱۱ هفته است نباخته‌ایم و مطمئن باشید به این روند خوب‌مان ادامه خواهیم داد. درست است که تعطیلات به تیم ما ضرر می‌زند اما تا به حال دو تعطیلی بلندمدت را پشت سر گذاشته‌ایم. بعد از همین تعطیلات روند روبه رشد خود را حفظ کرده و ان‌شاءالله روند روبه رشدمان ادامه خواهد یافت. ما می‌توانستیم حتی امروز با شکست نفت صدرنشین شویم، اما به یک امتیاز هم راضی هستیم.* ما سه بازیکن خارجی داریم که جزو بهترین‌های لیگ هستند. دروازه‌بان تیم‌مان تا آنجا که من می‌دانم شش کلین‌شیت داشته است. موسی کولی‌بالی چند سالی است که شاگرد خود من است و دو بازیکن برزیلی دیگر را خود من در برزیل پیدا کردم. آنها را بدون واسطه به ایران آوردم و مطمئن باشید کیفیت بسیار بالایی دارند. من امیدوارم تمام تیم‌های لیگ برتری هم چنین بازیکنان خارجی و همچنین ارزان‌قیمت در اختیار داشته باشند و این‌طور نباشد که ۱،۵ میلیارد برای بازیکنان خارجی هزینه کنند، اما آنها هیچ کمکی به فوتبال ایران نکرده و فقط پول بیت‌المال را به هدر دهند. 

کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-10-31 20:14:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر