فهرست
خادم: هیچ پولی برای استقلال و پرسپولیس نداریم
خادم: هیچ پولی برای استقلال و پرسپولیس نداریم

خادم: هیچ پولی برای استقلال و پرسپولیس نداریم

آی‌اسپورت‌ ـ در حالی که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در وخیم ترین شرایط مالی خود قرار دارند امیررضا خادم معاون پارلمانی وزارت ورزش تاکید می‌‌ کند: وزارتخانه هیچ برنامه ای برای حمایت مالی از این دو باشگاه خبرساز فوتبال ایران ندارد.
خادم با تاکید بر اینکه حسابرسی پرسپولیس در حال انجام است و استقلال هم در سال 92 حسابرسی و تعیین تکلیف می‌‌ شود گفت: بحث واگذاری این دو باشگاه از سطح وزارتخانه خارج شده و به هیات دولت رسیده است و هیات دولت درباره مدیریت و واگذاری سهام این دو باشگاه تصمیم خواهد گرفت.خادم درباره شرایط واگذاری این دو باشگاه گفت: تصور و سعی ما این است که در کوتاه ترین زمان هیات مدیره باشگاه را ترمیم و تکلیف قطعی این فصل و فصل آینده باشگاه را تعیین کنیم. به موازات این بحث ، واگذاری این باشگاه ها به بخش خصوصی در دستور کار است. در سطح وزراء جلسات متعدد و متنوعی را برگزار کرده ایم اما تا پایان سال جلسه دیگری نداریم. سال آینده این جلسات را پیگیری می کنیم.
او در ادامه حرف هایش می‌‌ گوید: قصد داریم در سال 93 حتما این واگذاری اتفاق بیافتد. تاکید داریم که وزارت ورزش و جوانان هیچ منبع مالی و پول مشخصی برای حمایت از استقلال و پرسپولیس ندارد و این دو باشگاه باید با توجه به شرایطشان روی پای خود بایستند.
خادم تاکید می‌‌ کند: شرایط فعلی این دو باشگاه مانع از این نخواهد شد که موضوع واگذاری به تعویق بیافتد.
     
آی اسپورت
2014-03-16 20:23:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر