فهرست
چرا پاشازاده زمین را ترک نمی‌کرد؟
چرا پاشازاده زمین را ترک نمی‌کرد؟

چرا پاشازاده زمین را ترک نمی‌کرد؟

آی‌اسپورت- مهدی پاشازاده سرمربی تیم نساجی مازندران با ایستادگی مقابل تصمیم داور که رای به اخراجش داده بود دقایقی جو ورزشگاه را متشنج کرد.پاشازاده که علاقه دارد از کنار خط تیمش را به جلو هدایت کند، در دقیقه 60 بازی، با اشاره داور چهارم ناگهان داور وسط را مقابل خود دید که که رای به اخراج او داد. این تصمیم داور با واکنش پاشازاده همراه شد و او به داور می گفت چون حرفی نزده از زمین بیرون نخواهد رفت.

در این لحظه به سرعت اطراف او شلوغ شد و ابتدا خسرو حیدری و سپس اعضای کادر نساجی و البته مسئولین بازی سمت او رفتند تا وی را متقاعد به ترک میدان کنند اما پاشازاده کماکان با اشاره به اینکه حرف بدی از دهانش خارج نشده مصرانه تاکید داشت که زمین را ترک نمی کند.

این جدال تا آنجا دنبال شد که موعود بنیادی فر داور جوان توپ را از میانه میدان برداشت و به بیرون زمین آمد تا عملا تهدید به تعطیلی و لغو بازی کند. با این حرکت پاشازاده مجبور به کوتاه آمدن و ترک زمین شد و با حضور روی سکوها به هدایت تیمش پرداخت.

۷ ۲  
آی اسپورت
2017-10-20 18:28:00
نظر دهید

۲ نظر
xxx
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۴
مثلا میخواست بگه رو نساجی تعصب داره ولی نمایش اینا از دیروز شروع شده بود کسی هم امروز نه سوتی مدافع نساجی تعجب کرد نه از داوری عالی بنیادی فر !
۶ ۱
Salar
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۵۸
متوهم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر