فهرست
مویس: داور سرنوشت بازی را رقم زد
مویس: داور سرنوشت بازی را رقم زد

مویس: داور سرنوشت بازی را رقم زد

آی اسپورت- سرمربی تیم منچستر یونایتد دیوید مویس بعضی از تصمیمات داور مسابقه مارک کلاتنبرگ را در جریان باخت 0-3 تیمش برابر لیورپول زیر سوال برده است.

در این دیدار استیون جرارد دوبار از روی نقطه ی پنالتی گلزنی کرد اما شانس هت تریک را با زدن پنالتی سوم به تیر دروازه از دست داد.

در صحنه ی پنالتی سوم ویدیچ کارت زرد دومش را گرفت و اخراج شد و در دقیقه ی 84 نیز سوارس گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

میس در مورد این بازی گفت:«این دیداری بود که نتیجه اش به ضربات پنالتی و تصمیمات داوری گره خورده بود.که بعضی از این تصمیمات درست و بععضی دیگر غلط بودند. پنالتی که 20 ثانیه پس از شروع نیمه ی دوم برای حریف گرفته شد کار را برای ما خیلی سخت کرد.لیورپولی ها از ما بهتر بازی کردند. بعضی تصمیمات به سود آن ها بود و آن ها از این تصمیمات استفاده کردند.»

مویس به اسکای اسپورتس گفت:«بهتر است در مورد این مسایل صحبت نکنیم.» مویس اصرار داشت توپی که به دست گلن جانسون برخورد کرد باید برای تیمش پنالتی گرفت می شد:«به نظرم توپ به دستش خورد. این صحنه خیلی با صحنه ای که در آن از رافائل خطای هند گرفته شد تفاوتی نداشت. فکر می کنم لیورپول بهتر بود اما در نیمه ی اول فکر نمی کنم برتری آن ها خیلی بیشتر بود.»

پس از یک فصل ناامید کننده در اولدترافورد حالا هواداران رسیدن به رقابت های لیگ قهرمانان را دور از دسترس تر می بینند. مویس در اینباره می گوید:«ما تا انتها خواهیم جنگید. رسیدن به لیگ قهرمانان بسیار سخت است ولی ما می بینیم که اینکار را انجام خواهیم داد.»

     
آی اسپورت
2014-03-16 21:13:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر