فهرست
فرکی: مشکلی با باشگاه ندارم
فرکی: مشکلی با باشگاه ندارم

فرکی: مشکلی با باشگاه ندارم

آی‌اسپورت- صحبت‌های حسین فرکی را پس از تساوی مقابل استقلال اهواز می‌خوانید.


* متاسفانه 3 امتیاز را با یک امتیاز عوض کردیم. دلیل این مسئله هم خودمان بودیم بازی را خیلی خوب شروع کردیم. بعد از گل اول یک توپ را به تیر دروازه‌ حریف زدیم اگر این توپ گل می‌شد شرایط برای زدن گل‌های سوم و چهارم هم فراهم می‌شد. در نیمه اول تیم برتر بودیم اما بعد از گل یک مقدار بی تفاوت بودیم. در نیمه دوم روی بد فوتبال به ما روی کرد. حریف از فرصت‌های خود استفاده کرد و با به ثمر رساندن گل مسابقه را به تساوی رساند.


* با توجه به شکست هفته قبل مقابل استقلال تلاش کردیم بازیکنان را آماده کنیم تا در دیدار امروز عملکرد خوبی داشته باشند اما موفق نشدیم فکر می کنم تیم ما هنوز تحت تاثیر باخت هفته قبل بود و این مسئله روی کیفیت نفرات ما تاثیر منفی گذاشت. در نهایت 2 امتیاز از دست دادیم و امیدوارم بتوانیم این مسئله را جبران کنیم.


* بعد از هفته پنجم با توجه به نبودن احسان حاج صفی و 2 بازیکن خارجی تیم مان دچار مشکل شدیم. امروز وریا غفوری و حبیب گردانی را نداشتیم از نفرات جوان استفاده کردیم اما هنوز قدرت لازم را نداریم. مهاجمی مثل پریرا که گلزن است حضورش مهم است. وقتی گل نزنیم گل می‌خوریم. به هر حال با شرایطی که داریم کنار می‌آییم.


* این نفرات تا دیروز با ما بودند و به مرخصی یک ماهه رفتند باید بازهم به جمع ما بازگردند تا در نیم فصل دوم در جمع ما حضور داشته باشند.


*در مورد آینده نمی‌توانم پیش بینی داشته باشم اما تاکنون نبود این نفرات به ما لطمه زده است. یک جای خالی داریم و باید جای بازیکنی مثل حاج‌صفی که از جمع ما جدا شده هم بازیکن بگیریم. نیاز داریم تقویت شویم.


* با باشگاه مشکلی ندارم کارم را طبق روال انجام می‌دهم و امیدوارم شرایط تیم در ادامه بهتر شود.

کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-10-31 22:14:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر