فهرست
فان خال باید بپذیرد؛ حق با اسکولز است
فان خال باید بپذیرد؛ حق با اسکولز است

فان خال باید بپذیرد؛ حق با اسکولز است

آی اسپورت – پل اسکولز یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ منچستریونایتد معتقد است بازی کردن در تیم فعلی یونایتد هیچ هیجانی ندارد. او که خودش بازیکن خلاقی نبوده قبل از بازی اخیر یونایتد گفته بود که تیم سابقش فاقد توانایی برای ریسک کردن و ارائه بازی خلاقانه است. در ورزشگاه سلهرست پارک و مقابل تیمی که یونایتد هرگز در لیگ برتر به آن نباخته بود شاگردان فان خال این فرصت را داشتند که خلاف حرف اسکولز را ثابت کنند. کریستال پالاس بعد از چند حمله متوالی عقب نشست و توپ را در اختیار میهمان خود قرار داد و آنها را دعوت به حمله کرد.
اما یونایتد بارها این دعوت را رد کرد چرا که با وجودی که توپ و میدان را دراختیار داشت اما کمتر تهدیدی روی دروازه پالاس ایجاد کرد. از چهار بازیکن هجومی یونایتد فقط آندر اررا توانست یکی دو باری روی دروازه حریف خطر ایجاد کند. وین رونی همچنان سایه ای از بازیکنی است که باید باشد. خوان ماتا فاقد سرعت لازم برای بازی در پست وینگر بود و آنتوین مارسیال هم همیشه رو به داخل حرکت می کند.
خطرناک ترین حالت یونایتد در واقع زمانی است که آنها روی ضد حمله حرکت می کنند اما وقتی توپ در اختیارشان باشد تیم کم خطری هستند. فان خال که مقابل حرف اسکولز موضع گرفته بود باید بپذیرد که اسکولز درست گفته و تیم منچستریونایتد فعلی فاقد هیجان٬‌ جذابیت و قدرت ریسک پذیری در بازی است و به همین دلیل مقابل پالاس به تساوی بدون گل رسید و یک گام دیگر از صدر جدول دور شد.
     
آی اسپورت
2015-11-01 00:31:17
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر