فهرست
راجرز: از اعتماد به نفس بازیکنانم لذت بردم
راجرز: از اعتماد به نفس بازیکنانم لذت بردم

راجرز: از اعتماد به نفس بازیکنانم لذت بردم

آی اسپورت- برندن راجرز سرمربی تیم لیورپول با وجود پیروزی با اهمیت شاگردانش در برابر منچستر یونایتد و نزدیک شدن به قهرمانی قصد ندارد از بالای سر بردن جام قهرمانی صحبت کند. دو پنالتی از استیون جرارد و یک گل در دقایق پایانی از سوارس این برد شیرین را برای لیورپولی ها در خانه ی منچستر رقم زد.

حالا لیورپول تا جایگاه دوم جدول بالا می آید. مویس در مورد این بازی به اسکای اسپورتس گفت:«بزرگترین تفاوت این مسابقه این بود که ما به خودمان ایمان داشتیم. ما به اینجا آمدیم و 0-3 بازی را از آن ها بردیم.» وی در مورد ادامه ی رقابت ها افزود:«من تکرار می کنم: ما می توانیم نه بازی آینده را ببریم و قطعا تمرکزمان روی تمرینات خواهد بود.»

«فکر می کنم به مرحله ی مهمی از این فصل رسیده ایم. ما فصل پیش همینطور بودیم و این فصل نیز با قدرت ادامه می دهیم. زیبایی این تیم این است که ما بازیکنان جوان زیادی داریم و در حال پیشرفتی هستیم. تنهاانتظار من از این تیم بردن بازی بعدی است.»

«به اینجا آمدن و چنین نتیجه ای را رقم زدن خیلی خوب است. من فکر می کنم امروز تمرکز ما خیلی خوب بود.»

«ما فصل خیلی خوبی داشته ایم. حدود 15 ماه است که ما عالی کار می کنیم. پیشرفت در تیممان خیلی خوب بوده است و من امروز از دیدن اعتماد به نفس بازیکنان لذت می برم.»

     
آی اسپورت
2014-03-16 21:35:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر