فهرست
حمله جدی ذوب‌اهن به استقلال/ مدعی پیدا شد؟
حمله جدی ذوب‌اهن به استقلال/ مدعی پیدا شد؟

حمله جدی ذوب‌اهن به استقلال/ مدعی پیدا شد؟

آی اسپورت- استقلال از هفته ششم به صدر جدول لیگ رسید و تا امروز 6 هفته متوالی را در صدر جدول طی کرده است. در تمام هفته‌هایی که آبی‌ها رتبه اول را در اختیار داشتند فقط دو تیم استقلال خوزستان و سپاهان در نزدیکی این تیم تردد می‌کردند و موقعیت صدرنشین شدن داشتند. اما هیچ یک از این دو تیم از توقف‌های استقلال سود نبردند و آبی‌ها با وجود 4 تساوی در طول 6 هفته صدرنشینی همچنان در رتبه اول باقی ماندند.
اما با بازی‌های دیروز یک مدعی به جمع بالانشین‌ها اضافه شد. تیم ذوب‌آهن با اولین برد خانگی‌اش مقابل راه‌آآهن به سه امتیازی استقلال رسید و حالا یحیی از همیشه به صدر جدول نزدیک‌تر است. استقلال با صدرنشینی به تعطیلاتِ جدید لیگ رفت اما اگر از روز 28 آبان که لیگ دوباره از سر گرفته می‌شود آبی‌ها بخواهند به روند تساوی‌ها ادامه بدهند، به احتمال فراوان ذوب‌آهن تیمی نیست که مثل استقلال خوزستان یا سپاهان این موقعیت‌ها را از دست بدهد.
ذوب‌آهن با 4 گل دیروز به رکورد بهترین خط حمله استقلال هم حمله کرد و نزدیک‌تر شد. تا دیروز استقلال و پرسپولیس به ترتیب بهترین خط حمله‌های لیگ را در اختیار داشتند. اما دیروز ذوب‌آهن 16 گله شد، با پرسپولیس مساوی کرد و در کمین استقلال نشست. حالا آبی‌ها صدای نفس‌های ذوب را پشت سر خودشان حس می‌کنند.

کد: 9411
     
آی اسپورت
2015-11-01 09:56:42
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر