فهرست

مدیرعامل باشگاه اروپایی که دوست دارد علی دایی را ببیند!

آی اسپورت - هنریک کینلوند مدیرعامل باشگاه هاماربی سوئد یکی از تماشاگران دربی بود. باشگاه او با 100 سال قدمت از قدیمی ترین باشگاههای لیگ برتر سوئد به حساب می آید. او به دعوت استقلالی ها به تهران آمد تا تماشاگر دربی باشد. آبی ها در فروردین امسال 4 روز در سوئد میهمان این باشگاه هستند و با آنها بازی دوستانه برگزار می کنند. هنریک کینلوند که از حضور در ورزشگاه آزادی ذوق زده شده بود، در این باره به خبرورزشی گفت: «من بیشتر دربی های دنیا را از نزدیک دیده ام ولی این بازی با تمام دربی های دیگر فرق داشت. تماشاگران ایرانی فوق العاده بودند و تا لحظه آخر تیم شان را تشویق کردند. من چیزهای جدیدی در این مسابقه دیدم.» 
کینلوند روز گذشته با بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال در ساختمان این باشگاه دیدار کرد و دو طرف به توافق رسیدند که همکاری نزدیکتری در زمینه تبادل بازیکن و همچنین انجام بازی های دوستانه داشته باشند. کینلوند درباره دیگر اهداف سفر خود به تهران گفت: «دیداری هم با علی دایی خواهم داشت. او را از زمانی که در بایرن مونیخ بازی می کرد، می شناختم.»

کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-01 11:20:35
نظر دهید

۱ نظر
smr
يكشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴، ۲۱:۲۱
قابل توجه بعضی از مردم و اصحاب رسانه، کسی رو که شما می کوبید دیدنش برای مدیرعامل یک تیم خارجی (هرچند غیرمعروف)آرزو هست...کی قراره قدر اسطوره های زندمونو بدونیم خدا داند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر