فهرست
روایت مربی ملوان از هجوم چند هوادار به سمت استیلی
روایت مربی ملوان از هجوم چند هوادار به سمت استیلی

روایت مربی ملوان از هجوم چند هوادار به سمت استیلی

آی اسپورت - دو روز قبل از بازی ملوان بندرانزلی - فولاد خوزستان اتفاقاتی در تمرین ملوان رخ داد که باعث ناراحتی حمید استیلی شد.  چند نفر به حمید استیلی معترض بودند و علیه او شعار می‌دادندو سیدمهدی حسینی‌نسب مربی ملوان در این باره می‌گوید: «دو روز قبل از بازی با فولاد خوزستان، تمرینات ما پشت درهای بسته انجام شد، ولی سه چهار نفر به تمرین آمدند و اسکوچیچ را تشویق کردند. ما دلیل این کار آنها را متوجه نشدیم و نمی‌دانیم از کجا خط گرفته بودند. اصلاً نفهمیدم آنها هوادار بودند یا اینکه لیدر هواداران ملوان.  بعد از اینکه تمرین تمام شد قصد داشتیم محل تمرین را ترک کنیم که آنها جلوی اتومبیل ما را گرفتند. استیلی هم پیاده شد تا ببیند این چند نفر چه می‌گویند. یکی دو نفر از آنها به یکباره به سمت استیلی هجوم بردند و من و پایان رأفت هم آنها را هل دادیم تا به عقب بروند.
واقعاً این اتفاقات برای ما هضم‌شدنی نبود، هرچند که آنها چند ساعت بعد آمدند و عذرخواهی کردند. روز گذشته و بعد از بازی با فولاد هم تعدادی از هواداران ملوان علیه پایان رأفت شعار دادند. این کارها آن هم در شرایطی که فولاد را شکست دادیم، واقعاً درست نبود، هرچند که چنین حاشیه‌هایی فقط توسط تعداد کمی از هواداران صورت می‌گیرد، چون هواداران واقعی ملوان متعصب هستند. باید بگویم که حمید استیلی هیچ هدفی جز خوشحال کردن هواداران ملوان ندارد و بهتر است که بعضی‌ها متوجه رفتارشان باشند. کادر فنی تیم ملوان هنوز پولی نگرفته است و این درست نیست که چنین برخوردی با آنها صورت بگیرد.»

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-01 13:29:37
نظر دهید

۱ نظر
اکبری
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۲۶
کحاشو دیدی....مافیا تاره کارشو شروع کرده! فکر نکنم حمیدخان برف انزلی رو ببینه... حمید جان، کت خودت و بردار در رو آبای... ببین کی بهت گفتم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر