فهرست
جنوا0-1 یوونتوس؛ سه امتیاز با دست های بوفون و پای پیرلو
جنوا0-1 یوونتوس؛ سه امتیاز با دست های بوفون و پای پیرلو

جنوا0-1 یوونتوس؛ سه امتیاز با دست های بوفون و پای پیرلو

آی اسپورت- یوونتوس با پیروزی 1-0 در خانه جنوا، یک گام دیگر به سوی قهرمانی در رقابت های این فصل سری آ نزدیک تر شد.

یوونتوس با این پیروزی، فاصله اش را رم را به 17 امتیاز افزایش داد تا سومین قهرمانی پیاپی شاگردان کونته، بیش از پیش به واقعیت نزدیک شود.

به گزارش سایت هواداران یوونتوس در ایران، در حالی که دقایق کمی تا آغاز بازی مانده ، بارتزالی دچار مصدومیت شد و بدین ترتیب کونته آنجلو اوگبونا را جایگزین او کرد .

بازی تحت تاثیر سر و صدای زیاد تماشاگران جنوا آغاز شد و یوونتوس با ترکیب اسوالدو - یورنته در خط حمله به دنبال برتری دیگری در سری آ بود.

جنوا که از حمایت طرفداران خود برخوردار بود سعی داشت با استفاده از توپ های بلند راهی به سمت دروازه ی یووه پیدا کند و در چند صحنه نیز بازیکنان این تیم موفق عمل کردند اما ضربات نهایی آنها راهی به چارچوب نداشت.

یوونتوس هم با استفاده از قدرت خط میانی خود برای دفعات زیاد به محوطه ی جریمه ی حریف رسید اما عدم هماهنگی میان دو مهاجم یووه و همچنین عملکرد مناسب مدافعان حریف مانع از پیشروی یوونتوس می شد.

البته یوونتوس در نیمه اول توسط اوسوالدو دو گل به ثمر رساند که هر دو گل توسط داور دیدار افساید اعلام شد که در تصاویر اهسته مشخص شد گل دوم یوونتوس مشکلی نداشته و داور به اشتباه تصمیم گرفته است.

در پانزده دقیقه ی اول نیمه دوم نوبت به جنوا رسید تا نمایش فوق العاده ای از خود بر جای بگذارد و دو موقعیت 100درصد گلزنی را با درخشش جیجی بوفون از دست بدهد.

Giovanni Marchese Arturo Vidal Genoa Juventus Serie A 03162014

بازیکنان جنوا در این دقایق به مراتب بهتر از یووه بازی را دنبال کردند ولی یوونتوسی ها حتی در پاس های کوتاه و نزدیک نیز با مشکل رو به رو بودند و صدای اعتراض کونته به خوبی شنیده می شد.

بازی در این دقایق بسیار آرام دنبال می شد و دو تیم بیشتر در میانه میدان به دنبال حفظ توپ بودند و بازی گرمی را از سوی جنوا - یوونتوس شاهد نبودیم.

در هفتاد و دومین دقیقه از بازی داور دیدار خطای هند ویدال را پنالتی تشخیص داد اما ضربه امانوئله کالایو توسط  جیجی بوفون دفع شد تا بازی با همان نتیجه بدون گل دنبال شود.

در حالی که به نظر می رسید دو تیم به تساوی رضایت داده  اند، نوبت به پیرلو ستاره ی تیم یووه رسید تا با ضربه ی آزاد دیدنی خود دروازه ی حریف را باز کند و سه امتیاز شیرین و حساس را به اندوخته های بانوی پیر اضافه کند. 

ترکیب دو تیم:

جنوا: پرین، بوردیسو، دی مایو، مارکزه، موتا، استورارو، ماتوزالم، برتولاچی، آنتونلی، جیلاردینو، اسکولی

یوونتوس: بوفون، بارزالی، بونوچی، کاسرس، لیششتاینر، ویدال، پیرلو، پوگبا، آساموا، یورنته، اوسوالدو


     
آی اسپورت
2014-03-17 01:30:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر