فهرست
موج بیانیه نویسی در فوتبال کشور
موج بیانیه نویسی در فوتبال کشور

موج بیانیه نویسی در فوتبال کشور

آی اسپورت- بیانیه نویسی موج جدیدی است که در فوتبال ما به راه افتاده. بعد از بیانیه چند سال پیش مایلی کهن علیه قلعه نوعی که به قیمت اخراج او از تیم ملی تمام شد دیگر بیانیه مهمی در فوتبال ما دیده نشد. اما امسال این موج به صورت مهیب‌تری به راه افتاده و بعد از بیانیه خداحافظی محرم نویدکیا (که منجر به بازگشت او به سپاهان شد!)، کی‌روش هم وارد این بازی شد. ابتدا یک بیانیه علیه دبیر کل فدراسیون فوتبال نوشت و اسدی هم در مقام پاسخ‌گویی بیانیه‌ای برآمد. کی‌روش هم در یک بیانیه جدید جواب بیانیه اسدی را داد و اشاره‌ای هم به شخصیت رحمتی کرد، موضوعی که باعث شد باشگاه استقلال علیه کی‌روش و به حمایت از رحمتی بیانیه دهد!
در این آشفته بازار کلیپی هم در فضای مجازی پخش شد که علی ضیا، مجری جوان صدا و سیما، بعد از گل پرسپولیس به تمسخر پرویز مظلومی پرداخته. این مسئله هم سوژه جدیدی برای بیانیه نویسی شد. کانون مشوقین باشگاه استقلال در یک بیانیه رفتار علی ضیا را مورد نقد قرار داد. حسین سلیمانی از بازیگران تلویزیون هم که در کلیپ علی ضیا حضور داشت با نوشتن یک بیانیه از دوستان استقلالی‌اش عذر خواهی کرد و تقصیر را گردن کسی انداخت که کلیپ را پخش کرد.
به نظر می‌رسد دوستان از این بیانیه نویسی خوششان آمده و موضوعاتی را که می‌توانند با پیامک به هم منتقل کنند را هم در قالب بیانیه انتشار می‌دهند.باید دید این بیانیه نویسی‌ها تا کجا ادامه خواهد یافت.
نکته: کفاشیان گفته در ماجرای کی‌روش و اسدی هم به رسانه‌ها و هم به ما خوش گذشت!

کدخبر: 9412
     
آی اسپورت
2015-11-01 17:18:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر