فهرست
سوال روز: مشکل سپاهان، فرکی بود؟
سوال روز: مشکل سپاهان، فرکی بود؟

سوال روز: مشکل سپاهان، فرکی بود؟

آی اسپورت- بعد از قهرمانی لیگ چهاردهم، سپاهان یکی از آرام ترین تابستان‌های همه تاریخ‌اش را پشت سر گذاشت. آن ها فقط به خرید دو بازیکن برای خط دفاعی بسنده کردند و. حفظ ستاره ها را مبنای رویکرد نقل و انتقالاتی قرار دادند. به نظر می رسید باشگاه طلایی اصفهان، یکی از پرمهره ترین تیم های فصل را در اختیار داشته باشد اما خیلی زود شرایط برای تیم حسین فرکی عوض شد. 
در پایان اردوی پیش فصل سپاهانی ها در ترکیه، محرم نویدکیا که در هفته های پایانی لیگ چهاردهم عملکرد درخشانی در ترکیب تیم داشت، تصمیم گرفت از تیم فاصله بگیرد و حتی در جلسه های تمرینی نیز شرکت نکند. این، اولین حاشیه پررنگ این فصل باشگاهی بود که همیشه بیشترین سود را از دور شدن از مرکز حواشی می برد. کمی بعد، مشخص شد یکی از دو خرید جدید تیم یعنی پادووانی و یکی از ستاره های مثلث هجومی فصل گذشته یعنی پریرا حداقل تا نیم فصل نمی توانند برای تیم بازی کنند. خیلی زود، احسان حاج صفی که بهترین بازیکن فصل تیم بود نیز به بوندس لیگای 2 رفت تا بحران در تیم فرکی آغاز شود. مصدومیتِ ویا غفوری، تیر خلاص برای متفاوت ترین سپاهان همه این سال ها بود. تیم حاشیه، مصدومیت و بحران. 
اخراج حسین فرکی، تنها راهکار مدنظر مدیران سپاهان برای سامان دادن به شرایط باشگاه بود. فرکی اما شاید کم ترین تقصیر را در ماجراهای سپاهان در لیگ پانزدهم داشت. او باید تیمی را هدایت می کرد که از یک سو مدیران‌اش با اشتباهی وحشتناک، آن را از دو فوق ستاره محروم کرده بودند و از سوی دیگر، هوادارانش بازیکن عاصی و بداخلاق تیم را به او ترجیح می دادند. حسین فرکی، حالا از تیم کنار رفته اما بعید به نظر می رسد سپاهانی ها حداقل تا نیم فصل، شرایط بهتری پیدا کنند و بازی ها بهتری انجام بدهند. بعد از نیم فصل و با تقویت تیم اما احتمالا سپاهان به روزهای خوب بازخواهد گشت. روزهایی که دیگر سرمربی تیم قرار نیست نقش قربانی را در باشگاه بازی کند. 


کدخبر:9405
  ۴  
آی اسپورت
2015-11-01 18:08:39
نظر دهید

۴ نظر
یوسف
يكشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۴۴
خیلی خوشحالم! مربی ای که دو تا قهرمانی رو از صدقه سر خوردن حق پرسپولیس و تراختور داره باید ویلون و سرگردون بمونه!
-
يكشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴، ۲۱:۰۷
"بازیکن عاصی و بداخلاق تیم": اگه تنها یه بازیکن تو لیگ قلبش فقط به عشق تیمش میزنه اون محرمه که جزو خوش اخلاق ترین ها و صادق ترین بازیکنانه و همه فوتبالی ها اینو بر خلاف شما میدونن.
-
يكشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴، ۲۲:۴۵
اخراج نشد استعفا
اسمان
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۲:۴۳
مشکل بازیکن سالاری بود اقای نویدکیا.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر