فهرست
معضل روز سیاه‌جامگان: سرمربی سالاری!
معضل روز سیاه‌جامگان: سرمربی سالاری!

معضل روز سیاه‌جامگان: سرمربی سالاری!

آی اسپورت- در فوتبال ما همیشه معضلی وجود داشته به نام بازیکن سالاری. پدیده‌ای که همیشه مورد اعتراض مربیان تیم‌ها قرار داشته و آنها از این مساله که به دلیل بازیکن سالاری نمی‌توانند با بازیکنان خاطی و بی‌انضباط برخورد کنند ناراحت بودند. این بار اما اتفاقی عکس افتاده است. مربی‌سالاری. فرهاد کاظمی سرمربی سیاه‌جامگان که شنیده می‌شود در راه‌آهن به دلیل خارج کردن بی‌دلیل امین منوچهری از لیست با مسولان این تیم به مشکل خورده بود این بار و با فاصله چند هفته قصد دارد فروزان را از لیست کنار بگذارد. آن هم به دلیل فنی و به این دلیل که این دروازه‌بان به در تفکرات تاکتیکی‌اش جایی ندارد!
فروزان یکی از بازیکنانی است که به دلیل اعتماد به نفس بیش از حدش در تیمی که بازی می‌کند محبوب نبوده است و اکثرا با همبازیان و مربیانش مشکل دارد اما این بار شاید بتوان حق را به دروازه‌بان سیاه‌جامگان داد. فرهاد کاظمی، مربی‌ای که سابقه درگیری با بازیکنان به دلایل مختلف را دارد از سعید دقیقی که با نیمکت به او حمله کرده بود تا چندین وچند مورد دیگر خیلی راحت نام دروازه‌بان تیمش را که از نظر فنی تا اینجای فصل بازیهای قابل قبولی ارائه داده به دلایلی نامشخص قرار است از لیست خارج کند و هیچ کدام از مسولان باشگاه هم دلیل این مساله را از او نمی‌پرسند و با دادن این پاسخ که دلایل این اتفاق فنی است و به ما ارتباطی ندارد از بار مسولیت آن شانه خالی می‌کنند.
آن هم در مورد مربی‌ای که قضیه اختلافش با بازیکنان همیشه پر از مسائل شایعات اثبات شده و نشده بوده و آخرین پرونده‌اش هم همچنان در کمیته اخلاق باز است.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-11-01 20:07:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر