فهرست
لاتزیو ۱ – میلان ۳؛ سومین برد متوالی روسونری
لاتزیو ۱ – میلان ۳؛ سومین برد متوالی روسونری

لاتزیو ۱ – میلان ۳؛ سومین برد متوالی روسونری

آی اسپورت – میلان یک برد خوب را در زمین لاتزیو به دست آورد و این تیم را با نتیجه ۳-۱ شکست داد. دو بازیکنی که نوعی وابستگی به تیم رم  داشتند یعنی آندرئا برتولاچی و فیلیپ مکسس برای میلان گل زدند تا سومین پیروزی متوالی روسونری در سری آ رقم بخورد.
میلان در پنج بازی قبلی خود در ورزشگاه المپیکو نتوانسته بود لاتزیو را شکست دهد اما گلهای برتولاچی٬ مکسس و کارلوس باکا نتیجه این دیدار را رقم زد. البته این برد میلان تحت تاثیر یک اتفاق تلخ هم قرار گرفت. الکس مدافع میلان در نیمه دوم در اثر یک برخورد بیهوش به زمین افتاد و به بیمارستان منتقل شد.
برتولاچی که متولد شهر رم است و در تیمهای پایه ای رم رقیب قدیمی لاتزیو هم بازی کرده ٬  گل اول را روی اشتباه مارکتی دروازه بان لاتزیو زد اما این بازیکن خیلی زود به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین شد. تیم میهمان گل دوم را توسط مکسس زد. بازیکنی که هفت سال در رم بازی کرده یک دقیقه بعد از ورود به زمین به جای الکس٬ گل میلان را زد. مکسس در بازی فصل گذشته دو تیم بابت گرفتن گلوی استفانو مائوری٬ اخراج و چهار جلسه محروم شد.
سینیشا میهایلوویچ که خودش شش سال با پیراهن لاتزیو به عنوان بازیکن به میدان رفته بود و قهرمانی سری آ را نیز به دست آورده بود این بار در مقام مربی میلان وقتی از برد تیمش آسوده خاطر شد که کارلوس باکا گل سوم را هم زد تا گل ریکاردو کیشنا هم نتواند تاثیری در نتیجه کلی این دیدار داشته باشد. میلان با این برد جای لاتزیو را در رتبه پنجم سری آ گرفت.
     
آی اسپورت
2015-11-02 02:55:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر