فهرست
مسی: مهم پیروزی تیم است، نه رکوردشکنی من
مسی: مهم پیروزی تیم است، نه رکوردشکنی من

مسی: مهم پیروزی تیم است، نه رکوردشکنی من

آی اسپورت- لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسا، بعد از رسیدن به رکورد بهترین گلزن تاریخ این باشگاه، بار دیگر تاکید کرد که موفقیت تیم برایش از رسیدن به رکوردهای انفرادی اهمیت بیشتری دارد.

مسی امشب در دیدار مقابل اوساسونا سه گل زد تا به بهترین گلزن تاریخ باشگاه کاتالانی تبدیل شود. او در پایان بازی با تی وی 3 صحبت کرد:

بله ! حالا لیونل مسی بهترین گلزن تاریخ بارسلونا است.بازی چطور بود و چه احساسی داری ؟

بسیار خوشحالم بخاطر بازی  خوبی که انجام دادیم .بعد از پیروزی مقابل سیتی ، برای بهتر کردن وجه خدشه دار شده باشگاه باید اوساسونا را هم شکست میدادیم. پس از بازی با وایادولید انتقادات زیادی متوجه ما شد و می دانستیم که ان انتقادات منصافه بودند.این دو پیروزی اعتماد بنفس ما را افزایش می دهد.

واکنش شما در مقابل انتفادات؟

ما خودمان اولین کسانی بودیم که به اشتباهات خود پی برده بودیم و می دانستیم که عملکردمان ضعیف بوده است. برای بردن لالیگا و جامهای دیگر باید در خودمان تغییراتی را ایجاد می کردیم. فکر میکنم این اتفاق در حال رخ دادن است.

یک رکورد دیگر را هم شکستی...

مهم این است که تیم روند بردنش را ادامه بدهد اماده ایم که کارهای مهم و تاثیر گذاری را انجام دهیم و همه جامها را فتح کنیم ، شایستگی اش را داریم.شکستن رکوردها در درجه دوم اهمیت قرار دارند.

می دانستی که امروز می توانی رکورد الکانترا را بشکنی؟

بله از همه جا شنیده بودم که با گلزنی در بازی امروز این اتفاق می افتد واینکه بسیار نزدیک بودم به شکستن این رکورد.شکستن این رکوردها به معنی وارد شدن به تاریخ بزرگ این باشگاه است .مدتها بود که این رکورد پابرجا مانده بود و سالهای زیادی سپری خواهند شد تا رکورد من نیز بشکند..

این بهترین روز تو در فصل جاری بوده است؟

امروز خیلی لذت بردم و به من خوش گذشت. بعد از دو هفته بار دیگر احساس خوبی دارم ، امیدوارم این روزهای خوب ادامه داشته باشند .مصدومیتم بکلی رفع شده است و ان را فراموش کرده ام. می خواهم این روند را ادامه بدهم و اعتمادها را به خود برگردانم.

دوران مصدومیت در ارژانتین چطور گذشت ؟

هیچ کس از مصدومیت خوشش نمی اید ، هرچند که به یک استراحت موقت نیاز داشتم ، تا دوباره درک کنم که بازی برای بارسا چه ارزشی دارد

 

تغییر سیستم بارسا را چطور ارزیابی می کنی؟

. مهم نیست که چه کسانی کنارت بازی می کنند و یا اینکه سیستم بازی چگونه است .مهم این است که همه به حد کافی تلاش کنند. به بازی در هر سیستمی عادت کرده ایم.

یکشنبه اینده و بازی الکلاسیکو..؟

امیدوارم واکنش خوبی نشان دهیم و نتیجه مثبتی کسب کنیم.برای امیدوار ماندن به قهرمانی باید پیروز شویم.شرایطمان خوب شده است با روحیه خوب به مهمانی رئال می رویم. در مورد مادرید باید بگویم که انها بهترین تیم ممکن را در اختیار دارند ، بازیهایشان را به اسانی می برند و اطمینان و اعتماد بنفس سابق را بدست اورده اند. لازم نیست تکرار کنم که انها چه تیم بزرگی هستند.بازی سختی خواهد بود و با قدرتی که مادرید پیدا کرده همه چیز پیچیده بنظر می رسد.می دانیم پیروز شدن دشوار است اما تلاشمان را می کنیم.

شایعات در مورد جدایی از بارسا ؟

اشاره کردم که تا زمانیکه مرا بخواهند در خدمت بارسا خواهم بود وهدف نهایی من بازنشسته شدن با این پیراهن است.

 

 نرجمه: رضا سیف

 

     
آی اسپورت
2014-03-17 00:58:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر