فهرست
مصاحبه کرار با یک سایت عراقی: هنوز استقلالی هستم
مصاحبه کرار با یک سایت عراقی: هنوز استقلالی هستم

مصاحبه کرار با یک سایت عراقی: هنوز استقلالی هستم

آی اسپورت - جاسم کرار، هافبک جنجالی عراقی استقلال با این تیم به خاطر مسائل مالی به مشکل خورده است و معلوم نیست که آیا او در استقلال می ماند یا نه. این بازیکن در گفت و گویی که با یک سایت عراقی داشت تاکید کرد که با باشگاه استقلال بر سر مسائل مالی به مشکل خورده اما هنوز قراردادش را با این تیم فسخ نکرده و با هیچ تیمی به توافق نرسیده است.
او گفت: «از همه تیم‌های لیگ عراق که در این دو روز با من تماس داشتند و پیشنهاد دادند تشکر می‌کنم و برای آنها احترام قائل هستم اما باید تاکید کنم که با هیچ تیمی مذاکره نکرده‌ام چرا که من قانونا بازیکن استقلال هستم. اگر با باشگاه استقلال بر سر مسائل مالی به توافق نرسم قراردادم را فسخ خواهم کرد و در این هنگام به پیشنهادهای که به من می شود فکر خواهم کرد. بعد از دیدار تیم ملی فوتبال عراق برابر تایوان در انتخابی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ تیم بعدی خود را انتخاب خواهم کرد.»
کرار جاسم تنها یک روز قبل از داربی حساس بین پرسپولیس و استقلال اردوی آبی پوشان را به خاطر پرداخت نشدن مطالبات مالی اش ترک کرد و ترجیح داد که در این دیدار حساس و سنتی به میدان نرود. این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-11-02 12:22:02
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر