فهرست

مارتینو: ترکیب اصلی ال کلاسیکو را قبلا انتخاب کرده ام

آی اسپورت- تاتا مارتینو، سرمربی بارسا، پس از پیروزی پرگل تیمش مقابل اوساسونا، اعلام کرد که از همین حالا، ترکیب تیمش برای دیدار هفته آینده مقابل رئال را انتخاب کرده است.

بارسا امشب موفق شد با 7 گل حریف پامپلونایی را در هم بکوبد اما مارتینو تاکید کرد که براساس عملکرد بازیکنان در یک بازی، ترکیب تیمش را انتخاب نمی کند.

برد 7 گله :  در طی هفته گذشته برای بردن این بازی موارد زیادی را دخیل کردیم . می دانستیم که یک عملکرد درخشان می تواند به ما برای بازی هفته اینده کمک زیادی بکند.در هر صورت زدن 7 گل و تبدیل شدن از یک تیم بحران زده به تیمی که حریف را بمباران می کند به هیچ وجه اسان نیست.بارسا تیمی با شخصیت بالاست و باید این شخصیت را همیشه نشان دهد . بازی قبلی را فراموش نکرده ام و برای من درس بسیار بزرگی بود,شاگردانم

نمایش تهاجمی تیم : هر زمان که تیم حس پیروز شدن دارد همه چیز خوب پیش می رود ، بخصوص در لحظات بحرانی مثل هفته گذشته. بدون شک نیاز داریم که نقشه هایمان را در هر بازی تغییر دهیم به این دلیل که با نقشه  های تهاجمی مشابه این بازی در مقابل سوسیه داد نتیجه نگرفتیم.

تداوم : دراین بازی در طول نود دقیقه به اندازه کافی خوب بودیم .مشکل اینجاست که این خوب بودن در همه بازیها تداوم ندارد و گاهی از بازی به بازی دیگر افت می کنیم.بعد از بازی بد مقابل وایادولید در مقابل سیتی کاملا عالی بازی کردیم . علت اینکه فاصله ما به 4 امتیاز در لالیگا رسیده است همین عدم تداوم در ریتم بازیمان است.پدرو یا الکسیس ؟ هر مربی ای دوست دارد پدرو و الکسیس سانچز را در اختیار داشته باشد.از نظر من این دو هیچ فرقی باهم ندارند .هر دو بسیار موثر هستند وعشق به بازی و گل زدن در انها بسیار بالاست. هر دو پیشرفت کرده اند و در کانون توجهات قرار دارند و این تصمیم گیری را برای من سخت کرده است.

لالیگا؟ این جایگاه واقعی ما نیست .ما میبایست در جایگاه بهتری قرار می داشتیم.با سه یا 4 امتیاز اختلاف نمی توان گفت که لالیگا از دسترس خارج شده است.تااخرین روزتلاش خود را میکنیم.

تغییر ذهنیت: نمی دانم در عرض 6 روز چقدر توانستم روحیه بازیکنان را بهبود ببخشم.در این مواقع مجبوریم که خودمان را در زمین بازی اثبات کنیم . مهم این است که ریتم خود را در مقابل تمام حریفان حفظ کنیم


اینیستا: عملکرد اندرس بسیار عالی بود...

نیمار: مقابل سیتی عالی ظاهر شد..امروز نیازی به بازی کردن او نبود و تصمیم گرفتم که به او بازی ندهم و در عوض به پدرو و الکسیس فرصت بازی کردن داده شد.مشکل تطابق پذیری نیمار حل شده است.

حل مشکلات: در دو بازی اخرمان بسیار خوب ظاهر شدیم .مقابل سیتی کمی ضعیفتر از بازی امروز بودیم چرا که حریف قویتری بود ولی 4-1 انها را در مجموع شکست دادیم.با بازی خوب امروز فاصله را حفظ کردیم.

مسی: برای صحبت از او حرف کم می اورم.او به شکستن رکوردها ادامه خواهد داد و با بازیهای درخشان اینچنینی تیم را به بالاترین سطح خواهد رساند. 

ال کلاسیکو: بازی بسیار مهمی برای ماست .هدفمان کسب پیروزی است. باید بگویم که بازی امروز تغییری در تفکرات من نسبت به بازی هفته بعد ایجاد نخواهد کرد .هیچ شکی در این مورد ندارم و 11 بازیکن ان بازی را همین حالا انتخاب کرده ام . من ترکیب تیمم را بر اساس نتایجی که  در بازیهای گذشته کسب کرده انتخاب نمی کنم.

ترجمه : رضا سیف

 

     
آی اسپورت
2014-03-17 01:11:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر