فهرست
کی‌روش: نمی‌توانم به صحبت‌های اسدی درباره فرگوسن نخندم
کی‌روش: نمی‌توانم به صحبت‌های اسدی درباره فرگوسن نخندم

کی‌روش: نمی‌توانم به صحبت‌های اسدی درباره فرگوسن نخندم

آی اسپورت - سرمربی تیم ملی فوتبال درباره جلسه امروزش با مسئولان فدراسیون توضیح داد. کارلوس کی روش بعد از جلسه با مسئولان فدراسیون به خبرنگاران گفت:« امروز جلسه ای را با حضور کفاشیان پیروانی، گاسپار و همچنین نماینده حقوقی بنده برگزار کردیم.» او در واکنش به صحبت های اسدی که گفته برای فرگوسن برای داشتن چنین شاگردی متاسف است، ادامه داد: «شخصی که این صحبت ها را کرده ایشان را من نمی شناسم! یادم نمی آید که اسدی مقامی یا قهرمانی در دوره حرفه ای اش به دست آورده باشد. مساله ای که امروز با آقای کفاشیان راجع به آن صحبت کردیم این بود که بعد از این هر شخصی علیه بنده  انجام دهد نماینده حقوقی من و شخص رئیس فدراسیون این موضوعات را پیگیری کنند. من دستور کتبی از آقای کفاشیان کردم که بعد از این اجازه صحبت راجع به این گونه مسائل را ندارم. من بار دیگر تاکید می کنم که آقای دکتر علیرضا اسدی را اصلا نمی شناسم.» کی روش وقتی دوباره با سوالی درباره اسدی مواجه شد، از مترجمش پرسید اسدی کیست؟!
سرمربی تیم ملی فوتبال همچنین گفت: «اگر اسدی بخواهد درباره فرگوسن صحبت کند من نمی توانم جلوی خنده ام را بگیرم و به این نخندم که او درباره فرگوسن حرف زده است اما نمی توانم بیشتر از این صحبت کنم چون رئیس از من خواسته که  بیشتر از این در این مورد حرفی نزنم البته اعتقاد دارم این صحبت ایشان به عنوان کاندیدای جوک سال انتخاب شود. احتمال اعضای یک روزنامه ورزشی اطلاعات بیشتری در این خصوص دارند چون آنها ارتباطاتشان در این باره خیلی بیشتر است اما بار دیگر می گویم صحبت این آقا مرا به خنده انداخت. آقای اسدی در اروپا بازی کرده؟ در فرانسه بازی کرده، قهرمان جهان شده، تنها دوره حضور ایشان در تیم ملی نیز به خاطر این بوده که در آن دوره 8،9 بازیکن از تیم ملی بیرون مانده بودند. خواهش می کنم مرا بیشتر از این به خنده نیندازید.»
او درباره واکنش هایی که صحبتش علیه رحمتی به همراه داشته، گفت: صحبت های من بسیار ساده است. ما 4 دروازه بان در تیم ملی داریم. یک کارمند فدراسیون که اجازه صحبت در باره مسائل فنی را ندارد در این باره صحبت کرده است. ایشان باید نگران حقوق بنده که پرداخت نشده باشند. ایشان باید نگران مشکلات عدیده تیم ملی باشد مثل زمین تمرین و تمریناتی که باید برگزار شود باشند. اما به یکباره این کارمند فدراسیون تصمیم گرفته که راجع به یک بازیکن صحبت کند. این مساله هیچ ربطی به آقای رحمتی ندارد. چون من بارها گفته ام او بازیکن فوق العاده ای است و پسر خوبی است اما ایشان جایی در برنامه های من ندارد. من بازیکنان را براساس استعداد و کاراکتر استخدام می کنم. می بینم که رحمتی برای استقلال بازیکن خوبی است. همیشه گفته‌ام که رحمتی بازیکن بسیار خوب و مورد علاقه من است اما جزئی از برنامه‌های من در تیم ملی نیست. او 35 ساله است و من جام جهانی را پیش رو دارم. در حال حاضر دروازه‌بان‌های تیم ملی علیرضا حقیقی، بیرانوند، اخباری و سوشا مکانی که از تیم بزرگ پرسپولیس آمده است، هستند. من سال‌های قبل هم از سپاهان یک دروازه‌بان به تیم ملی آوردم به نام رحمان احمدی که کمک زیادی به صعودمان به جام جهانی کرد. در آن برهه از زمان به خاطر اشتباهاتی که مقابل ازبکستان، قطر و لبنان انجام داد ترجیح دادم دروازه‌بان تیمم را عوض کنم. من این حق را دارم که بازیکنان تیم ملی را انتخاب کنم. روزی که به رحمتی احتیاج داشته باشم، بعد از حقیقی، بیرانوند، اخباری و سوشا مکانی او را دعوت می‌کنم.
کی روش در پایان گفت:  صحبت‌های من درباره شخصیت معنای ساده‌ای دارد. رحمتی یک روز قبل از بازی تیم ملی از حضور در دروازه‌ شانه خالی کرد. ما به او فرصت دادیم که از بازیکنان و مردم عذرخواهی کند اما او این کار را هم انجام نداد. برای شخص بنده او دیگر جایی در تیم ملی نداشت. بازیکنی که این کار را می‌کند، به تیم ملی هم اعتنا نمی‌کند. امیدوارم به نظر من احترام گذاشته شود. به یاد دارم سوشا مکانی در کره جنوبی و در استادیوم اولسان دوبار توسط مربی کره‌ای مورد ضرب و شتم قرار گرفت. او در تیم بزرگ پرسپولیس بازی می‌کند که میلیون‌ها هوادار دارد و هر از گاهی هم در ترکیب تیم ملی هم جای نمی‌گیرد اما طرفداران پرسپولیس در این باره ناراحت نمی‌شوند. وظیفه کارمند فدراسیون نیست که در این باره اظهارنظر کند و تنها هدف او قرار دادن استقلال مقابل پرسپولیس بوده است. این تنها دلیلی است که می‌توانم برای آن بیان کنم.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2015-11-02 14:41:00
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۶:۱۷
غلط زیادی نکن اجنبی
سعید
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۷:۵۹
سگ این اجنبی به تو هم وطن بی ادب شرف داره ومن شخصا افتخار میکنم که این اجنبی سر مربی تیم ملی منه و احساس شرم میکنم که کسی مثل تو هموطنم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر