فهرست
اسدی: کاش کی‌روش به جای خندیدن، به کارش برسد
اسدی: کاش کی‌روش به جای خندیدن، به کارش برسد

اسدی: کاش کی‌روش به جای خندیدن، به کارش برسد

آی اسپورت - علیرضا اسدی امروز بعد از جلسه کادر فنی تیم ملی با مسئولان فدراسیون فوتبال از صحبت‌هایی که کی‌روش درباره‌اش کرده بود خبردار شد. اسدی در این باره گفت:« من معمولا همیشه در موضع دوستی حرف زده ام نه در موضع حمله. هرکسی درشان خودش و نسبت به سطح فهم خودش صحبت می کند. نظر من این است که یک مربی حرفه ای باید نگاه حرفه ای اش را نشان دهد.  من به عنوان اولین فرد اجرایی در فدراسیون به کار خود مشغول هستم و کاری به کسی ندارم. خوشحال می شوم که کی روش بخندد. من ناراحت نمی شوم که ایشان بخندد. ولی ای کاش به جای خندیدن کمی هم به کارشان برسند. 
دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره حرفهای کی روش به رحمتی  گفت: «تحریک شدن و برنامه ریزی کردن برای تخریب دیگران از نقطه ضعف شخصیتی افراد است. اگر من حرفی زده بودم و کسی جوابم را می داد درست است ولی وقتی کاری به کسی ندارم و علیه کسی صحبت نکردم مشخص است که به چه دلیل علیه من حرف زده می شود. من وظیفه ام را در محل کارم انجام می دهم.»
اسدی درباره اینکه کی روش گفته او چه افتخاراتی داشته، گفت:«من به اندازه خودم شاخصه هایی دارم و در سطح کشور خودم بازی کردم. اگر بازیکن ملی پوش بودن شاخصه نیست که هیچ.  من نه دنبال دعوای شخصی هستم و نه چیزی دیگر. برای من منافع تیم ملی از همه چیز مهم تر است. چه من باشم و چه نباشم. هرکسی فرار به جلو می کند اینها مسائل برایش مهم نیست. من یک شهروند این مملکت هستم یا نیستم. من معذرت می خواهم که گفتم رحمتی یک بازیکن خوبی است. اشتباه کردم که چنین حرفی زده ام؟ من به عنوان شهروند نمی توانم حرف بزنم؟ باید ببینید طرف شما می خواهد از زبان شما چه حرفی را بیرون بکشد. این همه آدم درباره رحمتی حرف زدند. »
دبیرکل فدراسیون فوتبال در واکنش به صحبتهای کی روش مبنی بر اینکه او را کارمند فدراسیون دانسته، گفت: «من افتخار می کنم که یک کارمند فدراسیون هستم. مگر کارمند فدراسیون بودن عیب است؟ اگر کارمند فدراسیون بودن شغل کوچکی است مهم نیست. مهم خدمت کردن به ایران است. خود آقای کفاشیان هم اسمش کارمند است. همان کسی که قرارداد کی روش را بسته است. درست است کارفرمای کی روش است ولی او هم کارمند فدراسیون فوتبال است. کارفرما همان کارمند است، فقط جای رتبه ها با هم فرق می کند. اگر کسی فکر می کند کارمند پست پایینی است بحث چندان مهمی نیست. برای من و همه مسئولان فدراسیون مهم موفقیت تیم ملی است.»

کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2015-11-02 14:45:29
نظر دهید

۳ نظر
یوهان کرایف
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۳۴
تو یه کارمند نیستی یه جامعه ستیزی که فکر میکنه که داره به ایران و مردم خدمت میکنه بلکه از صد تا خیانت کار هم بدتری
دلال ها به بهشت نمی روند
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۶:۱۶
دکتر اسدی یه دنیا ازت ممنونیم
-
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۷:۰۱
درودبرایرانی......مرگ بر اجنبی گستاخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر