فهرست
وقتی مجری تلویزیون، تهدید می‌شود/ رنگ زده‌ها!
وقتی مجری تلویزیون، تهدید می‌شود/ رنگ زده‌ها!

وقتی مجری تلویزیون، تهدید می‌شود/ رنگ زده‌ها!

آی اسپورت- «عزا عزاست امروز، روزِ عزاست امروز، کلاه گیس مظلومی، روی هواست امروز!». این شعارِ عجیب و غریب، اولین بار بعد از دربی 74 و گل های ایمون زاید، توی راهروهای آزادی با سرخوشیِ پرسپولیسی ها ساخته شد و از آن به بعد، در مقاطع مختلفی مورد استفاده آن ها قرار گرفت تا اینکه یک حاشیه پررنگ برای مجری جوان تلویزیون ساخت. علی ضیا، در جمع دوستانش بعد از تماشای گل بن‌سون، مشغول سر دادن این شعار شد و بدون آنکه بداند، تصویر شکار شده اش خیلی زود در فضای مجازی مورد بازدید قرار گرفت. تردیدی وجود ندارد که ضیا در جایگاه یک مجری موفق، باید به مراتب بیشتر از این مراقب حریم خصوصی و بازتاب رفتارهایش باشد اما حتی بی توجهی او نیز چیزی از تلخی عواقبی که این روزها برایش رقم خورده کم نمی کند. 
علی ضیا، به هزار و یک دلیل چهره ای قابل نقد به نظر می رسد اما سلاخی شخصیت او به خاطر شوخی در یک محفل خصوصی زمانی عجیب به نظر می رسد که به یاد بیاوریم عادل فردوسی پور در جریان پخش زنده بازی هم نیز همین شوخی را با مظلومی انجام داده است. ضیا در اجرا، نقضه ضعف های زیاد، کپی برداری های پرشمار و الگوسازی های غلطی دارد که همه آن ها می توانند زمینه را برای انتقاد تند از او فراهم کنند اما این چهره حالا برای اتفاقی تبدیل به سیبل توهین ها شده، که نمونه اش را در جریان بازی شنیده بودیم. وقتی که فردوسی پور با ریشخند و کنایه از فرار مظلومی از کنار زمین و حضور او روی نیمکت، به خاطر ریزش باران حرف می زد. 
بی‌مخ های رنگ زده، جماعتی که هنوز تصمیم نگرفته اند از تعطیلات رسمی ذهنی خارج شوند، حالا بهانه ای تازه ای برای عرض اندام پیدا کرده اند. برای تهدیدِ علی ضیا به شکستن شیشه های کافه جدید او و کتک زدن‌اش. آن ها علی الحساب، موجب لغو برنامه مونا برزویی در این کافه شهرک غرب شده اند و احتمالا تا مدتی موجبات تعطیلی کافه را فراهم خواهند آورد. شاید حتی تلویزیونی ها نیز به این بهانه، سخت‌گیری بیشتری برای آینده کاری ضیا به خرج بدهند. به هر حال اینجا کیفیت فنی هیچوقت مهم نبوده و آدم ها نه با متن، که با حواشی شان قضاوت می شوند. 

کدخبر:9405
  ۹  
آی اسپورت
2015-11-02 15:55:24
نظر دهید

۹ نظر
-
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۳۵
من پرسپولیسیم ولی کار علی ضیا خیلی بی جنبه بازی بود. دیگه از مجری که با آشنا و پارتی و البته انواع و اقسام پاچه خواری از شهرستان دور افتاده پا شده اومه تهران انتظار زیادی نمی ره!
متاسفانه ایشون داره با این ترفند مظلوم نمایی هم میکنه
نگران جایگاهش در سیما نباشید دوستان ایشون با قدرت برش میگردونن با یک برنامه روحوضی دیگه
علی ضیا در حد یک مجری برنامه تو محلات هم نیست با اون همه توپوق و خارج از عرف صحبت کردناش
پشتش گرمه و تخته گاز داره میاد
شما حساب کنید چطور در این مدت تونسته یه کافه اونم در شهرک غرب باز کنه!!!
-
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۴۲
علی ضیا ، کی هستش؟؟؟که انقد نظرش مهم باشه بخوان جوابشو بدن ...اینکار باعث مهم جلوه دادن فرد میشه.... بزرگترین و بدترین اخلاق ما ایرانی ها همینه میخواهیم جواب هر حرفی که در موردمون زده میشه رو بدیم در حالیکه بعضی وقتا بی تفاوت بودن خودش بهترین جواب هستش
-
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۴۸
ضعف شخصیتی این مجری داره که ظاهر دیگری رو‌مسخره میکنه
ایران وطنم!!
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۶:۱۳
یه روز میاد بخاطر بچه های سرطانی کچل میکنه یه روز کچلی دیگران(راست یا دروغ!) رو مسخره میکنه. بله اینجا کشور دوروهاست،اینجا وطن ریاکارانه...
-
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۶:۴۸
پرسپولیسیم ولی کلا از این ضیا متنفرم . لوث و بی مزس
-
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۱۵
خفه شو نویسنده ی عقده ای, ضیا بدونه دیگه نمی تونه به زندگی عادی برگرده بخاطر توهینش
-
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴، ۲۲:۲۳
لیف عربا خورده تنش
-
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴، ۰۹:۴۱
همین هایی که الان منتقد ضیا هستن خودشون توهین های بسیار شدیدتری به تیم مقابل میکنید .علی هم یک انسان است و مث منو توی هوادار میتونه شادی کنه اگر چه منم این شکل گفتارشو خیلی نپسندیدم ولی شما اول برید لز بازیکنان بزرگ دربی بپرسید که چطور با گلزنی تو دربی از خود بیخود میشوند . ضیا فقط به شخص مظلومی توهین کرد اما ما جماعت ایرونی بارها تو استادیوم شاهد بودیم به تاریخ اس و پرس توهین میشه. اگر ضیا خطاکاره ماهم خطاکاریم . یادمان باشد از پروین بزرگتر تو ایران نداریم مگر کم استقلالیا شعار علی .... براش سر دادن.
ای تماشاگر عادی استقلال کمی به خود نگر فقط کمی
علی در اون لحظه فقط یه هوادار عادی مث من و شما بوده همین و بس
عباس
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۴:۴۶
من پرسپولیسیم و کلی هم با شعارش حال کردم ولی امیدوارم تا آخر عمر ممنوع التصویر باشه مردک پاچه خوار توپوقی ببینید چی کار داره میکنه تو صدا. سیما که با این سن و سال یه کافه تو خفن ترین محله تهران زده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر